Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan szüzek...

Vannak itt olyan szüzek (főleg lányok) akik megunták, hogy szüzek és elveszítették egy közelebbi ismerősükkel? Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Akivel ez előfordult, az megbánta? vagy nem?

Hány évesek voltatok akkor? És minek a hatására döntötettek úgy, hogy nem az első(szerelmetekkel) akarjátok majd elveszíteni?



kort és nemet is köszi a válaszokat.


2011. márc. 19. 15:32
 1/8 Beautiful Monster válasza:
100%

Bár a nemedet nem írtad... Én beleestem a csapdába, de közel sem azért mert "meguntam" volna a szüzességem. Az plátói szerelmem vette el, de természetesen (ahogy lenni szokott) semmi komoly nem volt köztünk, csak egy alkalmi szex. A szüzesség egy olyan dolog, amit annak adj oda, akit tényleg szívből szeretsz. Egészen más, mintha úgy veszíted el, mint mondjuk én, hogy csak a te részedről vannak érzések, vagy úgy, hogy Ő is imád Téged, Te is imádod őt... A másik pedig, hogy a szex egy olyen dolog, amit igényel az ember. Ha most egy ismerősöddel lefekszel és még élvezni is fogod, de később nem lesz tartós kapcsolat, hát... nem kellemes.. :)


17/L

2011. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Én azt olvastam,h a lányok nagy része szerint a legjobb egy nagyon közeli baráttal elveszíteni,mert hozzá nem kötődsz annyira,így ha szakítatok nem ér akkora érzelmi csalódás. Bár ez egyéntől is függ szerintem. Én megtenném.
2011. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
32%
Ja és 16/L . szűz vagyok még.
2011. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat jöhetnek még majd azért.


én 19 éves vagyok (lány).

és sokszor gondolkozok azon,hogy lehet mégsem az első szerelmemmel kéne majd. hanem valami közelebbi ismerőssel.

de egyenlőre nem tudom még. várok vele.

2011. márc. 19. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapból gusztustalannak és igénytelenségnek tartom az olyannal való szexet, aki nem a szerelmem és a párom, amíg vannak k*rvák, akik alkalmi szexelnek és ezért pénz kapnak, addig én ezt miért tenném ingyen? De engem úgy neveltek, hogy legyen női tartásom és önbecsülésem, akiből ez hiányzik, az nyilván másképp gondolja. Én 20 felett vesztettem el, addig vártam a szerelemre, megérte.
2011. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Neji ***** válasza:
0%

Vannak ITT olyan SZÜZEK (főleg lányok) akik megunták, hogy szüzek és ELVESZÍTETTÉK egy közelebbi ismerősükkel?


Akik már elveszítették ,azok h szüzek?

2011. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ivan Iljics válasza:

Kijavítanám: Plátói szerelem az a fajta szerelem amikor semmi "testi" nincs két ember között hanem tisztán "szellemi a dolog. (Tehát a szex kihagyásával főleg a lélek és a személyiség van középpontban.)

Ha egy barátoddal veszted el a szüzességed akkor valószínűleg a barátodat is elveszted.

(Egyébként pedig mi az hogy "meguntad" a szüzességet? Ezt csak rosszallással tudom fogadni. De kérdezz meg néhány fiút, szerintem sokuk hasonló véleményen lesz. Ja, igen: 18 éves vagyok, fiú.)

2011. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neji biztos csillagjegyre értette:D
2011. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!