Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy anya észre veszi a lányán...

Egy anya észre veszi a lányán ha az elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Fura,de az én anyukám pont aznap kérdezett rá,hogy hogy állunk a szexszel,amikor megtörtént a dolog.Persze nem tudtam hazudni és ő meg egész normálisan fogadta. Biztos nem véletlen,hogy pont aznap kérdezett ilyet,szóval szerintem észre vehetett rajtam valamit,csak nem tudom,hogy mit:D

19/L

2011. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Beautiful Monster válasza:
100%
Ez attól függ, milyen a kapcsolatod az Édesanyáddal, és mennyire ismer Téged. Az enyém rögtön észre vette, és máris volt kivel megbeszélni... :) De gondolom a korod miatt félsz, ha nem tévedek..?
2011. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy ő mit gondol róla de szerintem 18 nem korai
2011. márc. 19. 16:34
 24/27 anonim ***** válasza:
10%

lassan 8 hónapja, hogy már nem vagyok szűz és anyum egyáltalán nem jött rá, nem is gyanakszik...

mondjuk én nekem soha nem okozott gondot a hazugság, bárki szemébe hazudok...:$ :)

2011. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, gratulálok, ha erre még büszke is vagy.

Kérdező én azt mondom, ha már 18 elmúltál nem kell bevallanod, viselkedj utána is ugyanúgy mintha mi sem történt volna. Persze nem tudom, hogy kapcsolatban vagy-e de azért szerelem nélkül ne tedd meg, szóval ha van barátod, mondjuk ha eddig nem történt, rákérdezel aludhat-e nálatok vagy te aludhatsz-e ott. Innentől lényegében nem kell semmit mondani, sejthető, hogy nem sakkoztok..:)

2011. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felnőtt nőként megteheted, és nem kell vele elszámolnod.
2011. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy viselkedsz.

Mi mondjuk már előtte is beszélgettünk anyukámmal a témáról Anyukámmal, Ő kísért el fogamzásgátlót felíratni is, mielőtt megtörtént a dolog. Én már előtte mondtam neki, hogy késznek érzem magam rá, és hogy gyógyszert szeretnék majd szedni már az elején is. Majdnem 1 éve együtt voltunk a barátommal, ismerték a szüleim, tudták, hogy megbízhatnak benne is, és hogy nem csak kihasználni akar... Aztán miután megtörtént a dolog, nem sokkal később rákérdezett anyukám, hogy nah megvolt e már. Szóval én elmondtam neki, és bár pár hónap volt még a 18. szülinapomig, és tudom, hogy ő amúgy elég konzervatív ilyen téren, de egyáltalán nem akadt ki.

Szerintem azért, mert nem kellett attól félnie, hogy otthagy a barátom utána és összetöri a szívem- és nem is tévedett, mert már több, mint 3 éve együtt vagyunk. Szerintem egy anyuka akkor akad ki, ha úgy érzi, a lánya elhamarkodta a dolgot- és itt nem feltétlenül a korára gondolok, hanem arra is, hogy mióta van együtt a barátjával. Szerintem a Te 18 éveddel egyáltalán nem korai, viszont lehet, hogy kiakad, ha 1 hónapnyi járás után megtörténik a dolog, mikor még nem tudhatod (vagy a szüleid nem tudják), hogy nem csak erre kellettél e a srácnak.

Igazából Te ismered az Anyukádat, hogy hogy áll az ilyen kérdésekhez.

Amúgy a fentieken kívül én azért is örültem, hogy elmondtam, mert így segített egy jó nőgyógyászt találni- arra pedig mindenképp szükséged lesz, hiszen a nemi élet megkezdésével évente méhnyakrákszűrésre kell (vagy legalább is nagyon erősen ajánlott) menni.

20/L

2011. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!