Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy anya észre veszi a lányán...

Egy anya észre veszi a lányán ha az elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:56
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
57%
Az enyém mindíg azt mondta, hogy észre fogja venni. Nem vette észre. Én viszont napokig nem mertem a szemébe nézni.
2011. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
90%

Van aki igen, van aki nem. A lányon is múlik, hogyan viselkedik. Ha valahogy megváltozik, nem mer a szemébe nézni anyukájának az épp egy jel lehet. Vagy kicsit nagyosabban viselkedik.

Próbálj meg ugyanolyan maradni, mint eddig, hátha nem veszi észre, de ha jól ismer még rájöhet.

2011. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
72%

Van Anyuka aki észreveszi van aki nem. Függ attól, hogy az anya mennyire aggódos vagy figyelmes.

Hány éves vagy?

2011. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány mutatja kifelé, akkor igen. Nekem nem vette észre, pedig mindig érdeklődött és kérdezte, hogy ugye szűz vagyok még. De már akkor vagy egy éve ezt csinálta. Még fél évig nem mondtam meg neki, és bár később se mondtam volna el, nagyon rosszul fogadta.

A lényeg, hogy akkor veszi csak észre, ha a viselkedéseden látszik. Ha nem, akkor nem fogja észrevenni.

2011. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam nem vette észre, de húgomnál viszont egyértelmű volt.

Attól kezdve osztotta az észt az egész családnak, játszotta, hogy ő milyen felvilágosult, mert "olvasta". :-)

2011. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
Nem ! Ha nagyon akarja úgy is eltudja titkolni !
2011. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetben, jól nevelt gyerek esetén nem vetődik fel a kérdés problémaként. (El lehet vitatkozni, hogy mit nevezünk valójában szüzesség elvesztésén.)
2011. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

18 de még szűz vagyok

nagyon ki akadna szerintem:(

2011. márc. 19. 15:50
 19/27 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
81%
Csak tudnám miért lettem lepontozva, mert azt írtam: Nálam nem vette észre. ... No mind1.
2011. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

utolso,h ne erezd magad rosszul tettem egy zöld kezet:D

amugy szerintem is attol függ,h milyen erős egy anya-lány kapcsolat. meghogy mennyire ellenőrizgető a szülö.

és egyik avalszolo irta,h a neveléstől függ,ha vki 14 evesen veszti el. szerintem nem,mert a szülö bizik a gyerekeben,ezert elengedi a haverokkal,és csak artatlan arcot kell vagni a lanynak,h elengedjék. és attol meg ugyanugy elvesztheti,ha akarja-hiaba nevelik a szülök okosra a gyereket :)

2011. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!