Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk milyen gyakran használtok...

Fiúk milyen gyakran használtok ki egy lányt, és milyen esetben? Pl az első látásnál már eldől h csak kihazsnálod v komolyabb is lehetne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
én egy kihasználó cyborg vagyok a jövőből... kihasználok minden nőnemű létformát XD
2011. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Pl az első látásnál már eldől h csak kihazsnálod v komolyabb is lehetne?"


pontosan.

2011. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Erre 1 külön cyborgok számára beépített detektor van bennünk és az dönti el az 300m-es körzetben lévő nőnemű lényekről választ.
2011. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Kihasználni nem szoktam senkit,viszont igen,már első látáskor eldől,hogy csak szexre kell,vagy lehet több is
2011. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem használok ki senkit...
2011. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiuk opportunisták. Ha egy csaj nem tetszik igazán nekik, de a csaj csak nem veszi a lapot, akkor végiggondolják, hogy milyen extrémebb szexuális vágyuk kielégítéséül tudnák eszközként használni. Ha a lány igazán odavan, akkor bármit meg lehet tenni vele, és még élvezni is fogja, hogy kihasználják. Szóval első látásra eldől, hogy akarom-e, vagy se. Ha nem akarom, de ő még mindig akarja, akkor végiggondolom, hogy kihasználni jó-e (pl. közösbe bedobni) vagy arra se.Így megy ez.
2011. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Régebben néha volt ilyen.Első látásra eldöntöttem.

A füves,diszkós ekis csajok között vannak nagyon jó darabok,de egy drogossal-még ha csak alkalmi fogyasztó is-a dugásnál többről szó sem lehet.

Az ilyen szenvedély betegek macerásak kapcsolatra,defektesek lelkileg.

Egyébként meg ez nem kihasználás,mert ő ugyanolyan jó érzi magát.Én nem kamuzok nekik fűt-fát ígérgetve,miért is tenném?

2011. márc. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ha mondjuk diszkóba megyek, nem azért megyek hogy barátnőt keressek, szórakozni akarok

ha ott összejövök valakivel az csak arra az éjszakára szól

(nem feltétlenül értem bele a szexet)

én ezt nem kihasználásnak tartom, feltételezem hogy normális ember nem feleséget/férjet keres a diszkóban


alapesetben első látásra nálam nem dől el, meg kell ismernem az illetőt valamilyen szinten, utána tudom lesz a több

ha nem akkor elmondom neki, nem használom ki

19/F

2011. márc. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt már rá sajnos példa, hogy megbántottam egy lányt. Azóta direkt figyelek rá, hogy ne legyen félreértés.

Igaza van a felettem szólóknak. Általában diszkóba nem a nagy őt járnak megtalálni a lányok sem.

2011. márc. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem szoktam kihasználni a nőket. nem vagyok olyan típus, persze lehet nem is menne. inkább az a jellemző, hogy mentálisan kihasználnak, mert kedves vagyok és jó társaság.
2011. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!