Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves a barátnőm és össze...

15 éves a barátnőm és össze vissza jön meg neki mivel lehtne beálitani hogy normálisan jöjjön meg neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 21:13
1 2
 11/15 Aaliyah válasza:
Olyan sosem lesz, hogy minden egyes hónapban ugyanakkor jön meg neki. 15 évesen teljesen normális, hogy váltakozik az időpont. Én 21 vagyok, és még mindig van 1-2 nap eltérés :)
2011. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fogjátok már fel végre, hogy a tabletta NEM állítja be. Mesterséges ciklust csinál, az övét meg kikapcsolja!! Ha vki rendszertelen menzeszre elkezd tabit szedni,. akkor abbahagyás után még nagyobb gondjai lesznek.

Hagyjuk már ezt a baromságot.

2011. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ivanita válasza:

Szintén 15 éves vagyok és nekem is ugyanígy jön meg, sőt, sok osztálytársamnak, barátnőmnek is!

Ez egy idő után beáll:)

2011. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laodiciai válasza:
15 eves csajal VESZELJES!!! te kis hülje kiskoru nem zavar ???????? vagy othol is lattadt ????? meg külöben jo esejed van elkurd az eltett !!!!!vagy ez nem zavar??
2011. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy elkurnám az életét mivel védekezünk és nem erőszakoskodtam hanem ő mondta már hogy jó lenne csinálni!
2011. márc. 13. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!