Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnénk az orgazmusért?

Mit tehetnénk az orgazmusért?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, és azóta elég sokszor "gyakoroltunk" a barátommal, csak az a helyzet, hogy még sosem sikerült engem szex közben a csúcsra juttatnia, pedig van hosszú előjáték, és nagyon sokáig is bírja. A gond csak az, hogy mikor elkezdjük, annyira fáj még, hogy azonnal lehiggadok, akkor is ha be voltam indulva. Aztán elkezdem élvezni, de orgazmus nincs. Pedig a barátommal minden tökéletes, kézzel már sikerült neki teljesen kielégítenie, sokszor. de mit tehetnénk h így is menjen? csak várjunk?
2011. febr. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint érettségi előtt. Gyakorolni gyakorolni gyakorolni... és meglesz a gyümölcse és ha közben érzed hogy jobb szólj neki beszéld meg vele és akkor lehet célzottan kutatni a jót:)
2011. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

barátnőm 1.-re elélvezett.Igaz neki nem fájt és csak picit vérzett, nem is a legszűkebb fajta.Azóta is rengetegszer elélvez 1 aktus alatt.

Először kézzel próbáljon kielégíteni úgy hogy a puncidba nyúlva a hasad felöli oldalt simogatja "vakarja" gyorsan 17f

2011. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hónap semmi. :) Nyugi, menni fog! :) Gyakoroljatok, próbáljatok ki újabb és újabb pózokat, sikerülni fog! Ki kell tapasztalni, hogy hogyan ér a párod pont oda, ahova kell :)
2011. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még az elején vagytok ez természetes. Nekem 4 hónap után volt az első bentim, és jó hosszú volt azt is előidézni:) Most pedig már szinte minden szeretkezéskor érzem van mikor duplán is :) Amint rájön az ember hogy mire indul be a dolog, menni fog :)
2011. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!