Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a párommal, de...

Lefeküdtem a párommal, de csak utólag mondta el, hogy szűz volt még. Miért?

Figyelt kérdés

Egy hónapja jöttünk össze, hétvégén aztán megtörtént a dolog. Nem vagyok egy ribi, de nem ő az első pasi az életemben, szóval azt hittem, majd észreveszem, ha ilyen helyzetben találom magam, de nem így történt. Azt kell, hogy mondjam, nagyon ügyes volt, sőt, tán jobban teljesített, mint egyik-másik magát tapasztaltnak mondott férfitársa.

De mégis, olyan bűntudatom van, vagy nem is tudom... Én hagytam, hogy az egyszerű simogatásnál tovább haladjon a dolog, de ha tudom, ha elmondta volna, várhattunk volna még. Még jobban odafigyeltem volna mindenre, és hasonlók.

Azt mondta szeret, és bízik bennem, de akkor miért nem mondta előbb?

22/L


2011. febr. 23. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

"ha tudom, ha elmondta volna, várhattunk volna még"


- Gondolom, ezért nem mondta el. :) Ismeri már a női "logikát"...

2011. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Félt,hogy akkor máshogy kezeled szex közben,nincs ebben semmi baj.Ne legyen bűntudatod,pasi,túl fogja élni.Náluk más a szüzesség elvesztése...nyugi
2011. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24/N
2011. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 évesen én is így csináltam egy 23 éves csajjal

23F

2011. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod?


MM

2011. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Két évvel idősebb nálam. Tehát 24. :)
2011. febr. 23. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondta el mert szégyellte, de ha különösebb gond nem volt belőle, akkor már kár vele foglalkozni. Nem hogy örülnél annak hogy te voltál neki az első. Amúgy én is csak 25 évesen vesztettem el, és én sem mondtam el hogy az vagyok, így is elég para volt mert nekem még nem is nagy a szerszám 12 cm. De végülis nem is volt az ágyban gondunk.

26/f

2011. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nyilvánvalóan szégyellte. Mert a fiúknál egy bizonyos kor felett (18-20 felett) a szüzesség szégyen. Legalábbis a lányok többsége lenézi és nem akarják bevállalni azt, hogy tanítsák. Én pl. 21 évesen vesztettem és lesz@rom. A párod ekkor jött össze, nekem meg akkor. Saját vélemény szerint igazából nem szégyen és egy szűz srác is lehet elsőre ügyes. Az, hogy jó-e az ágyban vagy sem, az egyáltalán nem szüzesség kérdése. Elsőre én se voltam olyan rossz: elsőre betaláltam és sokáig tartott mire elmentem. A barátnőm nem panaszkodott és nem mondta, de nekem az jött le a testi reakcióiból, hogy ő jobban élvezte, mint én.


MM

21/f

2011. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Félre ne értsetek, én tisztelem, és becsülöm érte. Nem tartom nyűgnek, meg, hogy most a nyakamba kell vennem a tanítgatást. Őszintén örülök, hogy engem tisztelt meg ezzel, csak kíváncsi lettem volna mások véleményére, hogy vajon miért hallgatta el ezidáig.

Mindenki válaszát köszönöm!

2011. febr. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!