Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz h ha egy elektromos...

Nagyon gáz h ha egy elektromos fogkefével veszítettem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

A haverokkal nagyon nagyon bebasztunk és nagy poénnak tűnt, meg az az igazság h ha vki azt mondja h én tuti nem merem akk már azért is megcsinálom. Egy csöppet szégyenlem magam, mert még régen úgy terveztem h a nagy Ő-vel veszítem el, de nem úgy sült el.

:S


2011. febr. 20. 21:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Öcsém ti betegek vagytok,de nem kicsit.

Elősszöris maga a kérdező sem veszi komolyan, hiszen, vigyorog rajta, inentől fogva nem kell komolyna veni az egésszet.

Add kettő: Szerintem hát kellemetlen, hogy így történt., de végülis sokközünk nincshozzá, a Te tested, és "szűzhártyád" ami már csak volt.

Add 3 : Az hogy matt részegre leitatadmagad szerintem az a szánalmas, és Jómagam sem szeretem, ha 1 lány csúnyán károg.

Erre nagyon nem lehet mit mondani, Ilyen alkalmad még 1* nem lessz ezt eljátcotad, vagyis szakítotadd, inentől kicsit gondolkozze el, hogy Érdemes volt e inni.

Na Peace

2011. márc. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon gáz h ha egy elektromos fogkefével veszítettem el a szüzességemet?" - Ez még nem gáz. A gáz az, ha terhes is vagy! xD


"ha vki azt mondja h én tuti nem merem akk már azért is megcsinálom." - Csak úgy szólok, hogy ez nem bátorság. Csupán annyit jelent, hogy könnyedén irányítható, befolyásolható vagy úgy, hogy észre sem veszed!

2011. márc. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
Hát ne haragudj de elég ciki. Legalább sokan látták? Amúgy szerintem nem az a menő ha mindent megcsinálsz amit kérnek tőled hanem az ha nemet is tudsz mondani. Nem előnyös ha egy lány iszik főleg ezek után. És a többiek nem cikiznek? én elsüllyednék szégyenembe.
2011. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Bármi amit mondanak hogy nem mered megteszed?

Elég hülye vagy és irányítható tényleg!

2011. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

tom, h tudnak irányítani, am nem cikiznek vel, volt egy haverom aki nem is emlékezett rá :D

am a barátom is ott volt, és ő pl elsőre azt mondta h ha megteszem szakít velem, de végülis élvezte ő is, és örült is neki h nem ő vette el a szüzességem... :D

úgyhogy minden jól sült el :)

2011. márc. 26. 12:58
 36/42 anonim válasza:
Nem gáz, hanem fék :D. (fake)
2011. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

ha igaz.... akkor nagyon szánalmas... föleg hogy igy felvállalod.... remélem anyucinak meg apucinak is ilyen büszkén felvállaltad!

mert majd akkor leszel nagylány! nem akkor ha ilyesmit csinálsz.

a részegségröl meg csak annyit, hogy miért is ne ihatnának a nők? ihatnak. de tudni kéne mi az elég.

19 éves vagyok. imádok bulizni, iszogatni. de ilyet soha nem tennék meg.

2011. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Azt írod a barátod végig nézte h te elektromos fogkefét dugtál magadba.De tré. Sőt nem csak ő hanem a haverjaid is. Elsüllyednék szégyenembe. Bááár....várj mégse...mert én sosem csinálnék ilyet.Fiatalság bolondság....de ennyire:D
2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

1. hülye vagy h mindenre rá lehet venni!

2. tuti nem mersz leszopni!

2011. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

Amúgy a szüzességre visszatérve:

Elveszítheted 7 évesen is el lehet veszíteni a szüzességedet, de MÉGSEM veszted el a szüzességed...

Például gátugrás közben... Tesiórán...

Szerintem valaki akkor veszíti el a szüzességét ha (normális esetben) egy vele ellentétes nemű !!!EMBERREL!!! közösül!!

2011. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!