Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » En meg szuz vagyok de nagyon...

En meg szuz vagyok de nagyon kivanom a szexet es nem felek a fajdalomtol es mindig arrol almodok h mar az elso alkalommal egymasnak esunk, ugy hogy meg nem is jarunk. Baj van velem?

Figyelt kérdés
am meg nem is ismerem azt a pasit akivel szivesen lefekudnek es 15eves vagyok
2011. febr. 11. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj. Gondolni és kívánni mindent lehet. De vigyázz, ne legyél majd ribike.
2011. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kibírod még 2-3 évig:) nincs baj, csak ez "a korral jár":) ahogy szokták mondani:D
2011. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs, tényleg korral jár.

majd megismered

2011. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Játszanak a hormonok.. :)
2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
természetes dolog, fantáziálsz. ki nem?!
2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Az normális, hogy ilyen gondolataid vannak, de amíg nem vagy szerelmes, és nem akarod 100%-ig a szexet, addig csak érd be azzal, hogy simogatod a puncidat.
2011. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maszturbálj többet és várj az egésszel még 2-3 évet! Fantáziálni pedig teljesen természetes dolog!
2011. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szivesen.

20F

Kolozsvár

2011. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%

Nagyon jó. :)

Bővebben :

Amikor csókolózunk a párommal, az ajkai gyengéden, mégis határozottan kóstolgatják az enyémet, és elindul egy érzés, vibrálás, ami lassan átterjed a testem egészére. A számról az arcomra fut át, majd a nyakam érzékeny bőrét gyengéden harapdálja. Beleborzongok. Libabőrös lesz a testem, de ez nem az a kellemetlen érzés, mint amit a hideg kivált. Mintha minden egyes sejtem készülne a teste befogadására. A borzongástól megkeményednek a mellbimbóim, s miközben az ajkai egyre lejjebb igyekeznek, egyik kezével gyengéden simogatja, markolássza a mellem, a másikkal a fenekemet "gyúrja". Érzem, ahogy a csiklóm lassacskán "felébred", az egész ágyékomban valami kellemes feszülés jön létre. És elkezd melegedni...Miután lehámozza a bugyimat, a combjaimat lágyan széthúzva végigsimít a szeméremdombomon, majd a szemérem ajkakat szétnyitva megcirógatja a kisajkakat. Ettől egy újabb áradásszerű nedvesedés önt el, egyre és egyre jobban feszül az ágyékom..."Eljátszik" a csiklómmal, majd általában a 2-3. orgazmus közben egyik ujjával behatol a hüvelyembe ...Hihetetlenül jó érzés, enyhül az addigra már szinte fájdalmas-kéjes feszülés... A csiklóorgazmusok után kezelésbe veszi a hüvelyemet, először csak az egyik "vékony" ujjával. Dörzsölgeti a G-pontomat, majd amikor megfelelően előkészített, akkor a hüvelykujjával folytatja tovább. Érdekes az érzés, talán leginkább arra emlékeztet, amikor nagyon viszket az ember háta közepe és sehogy nem éri el, aztán egyszercsak valaki megvakarja neki... :)

Miután a G-pontommal is sikerül 2-3 orgazmust "kicsiholnia", még megajándékoz egy "duplával", azaz két kézzel egyszerre csinál a csikló és a hüvelyorgazmust. Ilyenkor már általában úgy nézek ki, mint aki többször maga alá pisilt, folyik a saját levem végig a fenekemen, tocsog-cuppog a puncim, mondhatni neki is a "könyökén is folyik" a cuccos.... És amikor már úgy érzem, hogy ezt nem lehet fokozni, teljesen kielégültem, na akkor rakja be a falloszát... Hmmmm... Hihetetlen! Kemény, mint a márvány és nagyon meleg. Lassan teszi be előbb a makkja hegyét, néhányszor ki-be húzza, nyomja-tolja szét az ajkacskákat, feszíti szét a hüvelyemet. Ilyenkor hirtelen megint nagyon sok "levet engedek", mire ő válaszul betolja az egész makkját. Érzem, amint "átugrik" a redő a bejáraton". Elkezdi mozgatni 4-5 húzódás után ismét újabb nedvességáradat. Így hatol be centinként, "helyet csinálva magának", kihasználva egy-egy újabb nedvesedést.

Nagyon jó érzés : egyszerre feszít és melegít, nyom és dörzsöl, de pozitív értelemben! Mint egy jó masszázs...

Remélem segítettem!

2011. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
irnéék de nédaaa :DD kaptál 1 regényt is ^^
2011. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!