Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azért lehet mert tágultam,...

Azért lehet mert tágultam, vagy fertőzés? Menjek inkább orvoshoz?

Figyelt kérdés
A hétvégén a párom megujjazott, és azóta kicsit fáj a hasam. Olyan érzéesem van mint amikor megjön, de az még nem esedékes. Miközben csináltuk, akkor is éreztem hogy feszült és kicsit fáj, de ez természetes (hiszen még szűz vagyok). Más lányoknak is szokott fájni pár napig, vagy inkáb orvoshoz kéne fordulnom?
2009. febr. 10. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak kidörzsölődtél,szokatlan még,vagy nem voltál elég nedves,ha nincs más panaszod,pl szokásosnál eltérőbb folyás akkor nincs baj.
2009. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az több napig fáj? (2-3?)
2009. febr. 10. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a párod ügyelt a higéniai alapszabályokra (le kell vágnia a körmét, lekerekíteni, hogy ne legyen éles ill. körömkefe, kézmosás), akkor semmi bajod nem lehet. Ha nem, akkor összeszedhettél egy szép kis fertőzést.
2009. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pár nap alatt nem szűnik és egyéb tünetek is jelentkeznek, menj nőgyógyászhoz.
2009. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Figyelj.Én sosem voltam szüz csajjal,de nagyon kiváncsi vagyok rá.

Tapasztalatom van,böven van.(36 évesen)

Tehetünk egy probát,ha te is akarod,de akarnod kell.

2009. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!