Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fog fájni az első szex...

Nagyon fog fájni az első szex nekem? 15 éves vagyok és a barátom multkor bedugta a mutató ujját már majdnem teljesen de már kezdett picit fájni de még bírtam. Az első szexnél akkor nekem még nagyon fog fájni:mert még gondolom nem tágúltam ki.

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megjósolni hogy fájni fog-e vagy sem. Attól függ mennyire tudsz ráhangolódni a dologra és ellazulni, ha ez menni fog akkor nem lesz gond. Nekem például egyáltalán nem fájt és nagyon élveztem az első alkalmat. Kívánok mindenkinek ilyen élményt elsőre!


Egyébként nem kell sietni, nyugodtan megrekedhettek még a pettingnél. És mikor biztosnak érzed magad akkor lefeküdni vele. És ne felejtsetek el megfelelően védekezni.

2009. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elég érett vagy rá, és azzal veszted el, akit szeretsz, akkor nem fog fajni. de nem hiába hajtogatjuk itt a tiniknek, h nem 15 évesen kellene kezdeni a szexet. akkor nem kérdezgetnél itt ilyesmit.. ja, ha mégis lefekszetek, akkor használjatok gumit. amit az aktus elején kell feltenni. olyat is olvastam már, h vki az aktus közepén rakta fel. szánalmas, aztan meg itt sirnak, h lehet-e terhes..
2009. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ugy érzem h érettebb vagyok mint többi 215 éves lány és már másfél éve együtt vagyunk!!de én nem azt mondtam h most fogok lefeküdni...csak majd ha arra kerül a sor..köszönöm a válaszokat
2009. nov. 30. 18:31
 4/6 anonim válasza:
Hát ez külömbözö!!!!nekem például fájt ,mert nem voltam eléggé ráhangolódva!!igy persze ,hogy nem volt valami jó!!!elöször én is csak azt tudom javasolni,hogy csináljatok pettinget!!ismerjétek meg jól 1 más testét s mikor úgy érzed ,hogy eléggé felkészült vagy ,hogy megcsináljad és eléggé felvagy izzgulva akkor miért ne!!!szerintem ha igy van nem fogg anynira fájni v lehet ,hogy egyáltalán nem!!!!
2009. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,és megfogadom:)
2009. dec. 1. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

"ha elég érett vagy rá, és azzal veszted el, akit szeretsz,akkor nem fog fajni."


azért ez nem így van......de abban van igazság h ezzel kell etetni egy 15 évest,jár a pont!Csak optimistán!

2009. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!