Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés elveszíteni a...

Milyen érzés elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Mennyire fájt, mennyire vérzett, stb?
2011. febr. 10. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem vérzett semmim és nagyon jó érzés volt. 30/F
2011. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát általában a szoktak vérezni, amikor átszakad a szűzhártya. de azért örülök, h nem vérzett semmid. :D
2011. febr. 10. 17:37
 3/13 A kérdező kommentje:
* nők szoktak vérezni..
2011. febr. 10. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Minimálisan, semennyire, stb.
2011. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
fúú hallod tocsogott minden a vértől, úgy fájt azt hittem be*arok. jobb lesz ha felkészült magár a a pokolra hugikám...
2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másként éli meg a szüzessége elvesztését. Tényleg jobb az, ha azzal teszed meg, akiben megbízol, és szeret téged, és persze viszont szereted. Nekem fájt, de nem véreztem egyáltalán. Még utána pár alkalommal nem volt az igazi, de aztán már nem fájt egyáltalán, és felhőtlenül tudtam élvezni. Fontos, hogy nyugodt körülmények között történjen, hogy teljesen ott legyél lelkiekben is és persze az eszeddel. Remélem nem kell mondani, hogy a védekezés fontos, és a megszakítás nem védekezés.
2011. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olyannal tettem meg, akit igazán szerettem, nem fájt, és rögtön az elsőnél 2 orgazmusom is volt. Először kicsit kellemetlen volt, de nem fájdalomnak nevezném, inkább csak feszítésnek. De jó érzés volt :) Vér csak egy csepp volt.
2011. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

még egyelőre nem tervezzük, csak érdekel a dolog, hogy mire számítsak, ha esetleg. (:

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, odavagyunk a másikért, szerintem nem lesz sok gond:) de egyelőre tényleg nem tervezzük.

2011. febr. 10. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
jaja, duma duma. ha már ilyenre gondolsz akkor már tervezed hugikám... ha nem is most azonnal, de a nagyon közeli jövőben
2011. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tesó kopj már le. :D
2011. febr. 11. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!