Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mér nem sikerül? (értelmes...

Mér nem sikerül? (értelmes válaszokat szeretnék! )

Figyelt kérdés

barátom nem szűz,én igen.Mikor le akartunk feküdni,kb 2cm-rel hatolt belém és én elhúzódtam....annyira fájt...:)

mér van ez?


18/L


2011. febr. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
mer fosol a dákótól
2011. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első mindig fáj vagy kellemetlen, ez így van rendjén, nekem is fájt az első, és utánna is még egy párszor, de aztán fokozatosan elmúlt, ahogy ráhangolódtunk egymásra, sztem nekem is ez lesz nyugi
2011. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy készen rá, van benned egy nagy gát,amit le kell küzdened. De lehet,hogy sokadjára fog menni csak. Nekem ugyanez volt, én akkor 19 voltam. Egyszerűen féltem a dologtól, akkor is,ha megőrültem, annyira akartam a dolgot. Idővel el fog múlni, türelem kell és sok próbálkozás. Nekem is sokadjára sikerült, de utána pár alkalom,és minden ok volt. Ne stresszelj rajta, csak rosszabb lesz. Ilyen vagy, fogadd el, én is ezt tettem. :)
2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nyugi ez teljesen természetes.

A legtöbb lány nem tudja elsőre elveszíteni a szüzességét.

Ez valójában hosszú folyamat, ami nagy törődést és türelmet igényel.

Másodszorra vagy harmadszorra már jobb lesz hidd el.

Igazából ritka, ha egy lány elsőre élvezi.

2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!!:)
2011. febr. 9. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!