Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő kell az első...

Mennyi idő kell az első sexhez egy kapcsolatban? Még mindketten szűzek vagyunk, én 18/f, ő 16/l és már mondogatja, hogy jó lenne, de még csak 1 hónapja járunk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi fordított korúak voltunk, én voltam 16, a barátnőm majdnem 18. Szerette volna megvárni, míg nagykorú lesz, de aztán túl is mentünk azon az időn, így már majdnem egy éve együtt voltunk az első alkalomkor.
2011. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nekünk kell eldönteni hogy ti mikor álltok készen rá,hanem nektek!
2011. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bőven ráértek, én 21/f barátnőm 18, mindketten szüzek vagyunk, még csak petting volt, egyszer, tavaly... 4,5 hónapja vagyunk együtt
2011. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi idő, igazából csak rátok tartozik, nekem személy szerint 16 évesen irtó kevés lett volna az egy hónap, 1 évet minimum vártam volna. De attól még, hogy nekem más a véleményem a ti dolgotok.
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi másfél év után feküdtünk le párommal, 15 voltam ő 17
2011. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, a párom 19, neki voltak már kapcsolatai előttem :) fél év után feküdtem le vele, de előtte már pettingeltünk és minden ilyesmi kb 2-3 hónap együttjárás után, másképp nem is lehetett volna :P Hozzáteszem előtte barátok, ismerősök voltunk.

És mindennek már több, mint 5 éve :)

2011. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, amikor összejöttem életem első nagy szerelmével. Én szűz voltam, ő nem. Fél évig voltunk együtt, de egyszer sem feküdtem le vele.

Szakítás után mindennek elhordott (igazából már azelőtt is a hátam mögött), nem emiatt, hazudozott mindenkinek, tátott szájjal hallottam vissza az ismerőseimtől.


Ezersze is áldom az eget, és a józan eszemet, hogy nem feküdtem le vele, ki tudja, akkor talán még bunkóbb lett volna az a p*cs.


Így én azt mondom, várj még jópár hónapot, a franc tudja mi lesz még ebből.

2011. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!