Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan, aki az első...

Van itt olyan, aki az első szeretkezés előtt sosem pettingelt a barátjával, mégis csodálatos volt Vele?

Figyelt kérdés
Szóval még sosem volt petting,attól még lehetne csodálatos az első?Nagyon be tudok nedvesedni a barátomra,még szüzek vagyunk és nem érezném,hogy kellene petting.Nem tudom,nem érzem olyan fontosnak.Szóval van olyan kivétel itt,aki még az első együttlét előtt nem pettingelt a barátjával,de érezte,hogy ismeri a testét és lefeküdt vele,csodálatos volt? Mert ugye a petting arra kell,hogy megismerd a másik testét,mi jó neki.De én tudom mi a jó neki!! és ő is! Akkor muszáj petting? 18 l
2009. febr. 6. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Most le fognak pontozni, de van ilyen. Nekünk se volt előtte sohase petting (meg van az okunk rá), mégis csodálatos volt az első.. Szüzek voltunk mindketten, de felejthetetlen élmény volt (:

De nektek még egyáltalán nem volt semmi?

2009. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem még,ezért kérdezem! de én már szeretnék vele lefeküdni!Az lenne a lényeg,hogy sok hátránya lenne?
2009. febr. 6. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk sem volt igazán, talán egy alkalom volt amikor ő csinálta nekem orálisan, meg akkor meujjazott, de fájt, nem esett jol ugyhogy mondtam neki inkább ezt hagyjuk. Aztán el kellett utaznia 2,5 hétre, és mire haza ért már mindkettönknek annyira hiányzott a másik meg annyira kívántuk egymást hogy meg is történt. Én szűz voltam, ő már nem. Picit fájt, de amugy az egész nagyon nagyon jó volt, így petting nélkül is, szal ne aggódj, nem ezen múlik hogy jó lesz-e.
2009. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2szer volt petting előtte,de másodszor csak azért az,mert nem számítottunk arra hogy ilyen közel kerülünk egyméshoz és nem volt gumi.De ujjazás nem volt,csak simogatás,egymás testének feltéképezése,izgatás.És senki nem élvezett el alatta.
2009. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

nekem az elsőnél annyira nedves voltam,hogy sietettem :Đ

és picit sme fájt :] és eszméletlen volt .vagyis szuper :]

2009. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem ilyen volt mondjuk,de elhiszem,hogy lehet élvezni petting nélkül is.Nekem minimális fájdalmam sem volt,gyönyörű volt,de mi 2 hónapig pettingeltünk előtte...és ezt szerintem nem azért kell csinálni,mert muszáj,hanem mert jó érzés (ha jól csinálják),szerintem megéri kicsit játszadozni előtte...de ti tudjátok,muszájból tényleg nem kell,ha úgy érzed menni fog,akkor hajrá!
2009. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
nem az elvezettel van gond, hanem azzal, hogy a nelkul nem fog konnyen bemenni a baratod penisze es majd akkor azt kerdezitek, miert nem megy be.
2009. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hu hát bocsi hogy írok csak most meglepődtem:D, mert nálunk másfél évig csak petting volt, és minden percét nagyon élveztem:D az első simogatások , mellcsókok hát sztem felejthetetlen..mért akarsz minden ujat egy este " ellőni"?Bár szerintem lehet jó, de a petting mindenképpen magabiztosabbá tesz, és amuygis isteni dolog:D...nem szenvedés...
2009. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kihagyható. De nem érdemes.... Olyan jóóó! Néha azt kívánom, megint a felfedező korszakban lennék:)
2009. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még anno 8 éve az akkori barátommal, akivel elvesztettem a szüzességem, szóval nem volt előtte petting, se vele, se korábban mással, és nem fájt az első behatolás, sőt , nagyon jó volt.
2009. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!