Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig lehet ezt bírni? Ma is...

Meddig lehet ezt bírni? Ma is ránéztem a barátomra a suliban és legszívesebben rámásztam volna, de nem lehetett. Meddig még?

Figyelt kérdés
Még nem voltunk együtt,de már alig bírom,petting sem volt,de én már a szeretkezésről álmodozom.Tudom minél többet várunk,annál jobb lesz,de szeretném már,viszont nem tudom,hogyan kezdjek neki. 17/l
2009. febr. 5. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszéld meg Vele,és ha ő is akkor hajrá!!!:-)
2009. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért kéne a petting előtte, hogy tudd, mit szeret a párod, mit kéne csinálnod...Az ész nélkül egymásnak esünk szexnek semmi romantikája nincs, de te tudod, mit csinálsz. Szerintem sokkal jobb előtte hónapokig kóstolgatni egymást, pettingelni, megismerni egymás testét.
2009. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is pettinggel kezdjétek..hasonló korú vagyok én is és nekem is van barátom:)Természetesen mi is pettinggel kezdtünk és mire már odaértünk,hogy szeretkezünk,már ismertük egymás testét.De pettingnél is vigyázzatok,hiszen így is könnyen kerülhet sperma a hüvelyedbe..(sajnos én is ilyen miatt aggódom,de ahogy olvasgattam,megtudtam,hogy kicsi rá az esélye,hogy teherbeessem,de előfordulhat.. :S) szóval csak okosan,de nem kell,hogy elvesszen a varázs:)
2009. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!