Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha át szakad a szűzhártyám...

Ha át szakad a szűzhártyám akkor vérzek?

Figyelt kérdés
Ha vérzek akkor nagyon??..És az hogy fáj-e mikor átszakad??Bocsi hogy sokat kérdek 1 szerre
2011. jan. 12. 20:59
 1/7 anonim válasza:
Általában vérzéssel jár. De csak általában-nekem nem vérzett. Az,hogy átszakad, az nem fáj, de az első együttlét kellemetlen lehet.
2011. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én véreztem, de ne úgy képzeld el, mint a mensnél, és nem ott és akkor. Szivárogva vérzel, ha vérzel egyáltalán. A vérzés (ha van egyáltalán) egyénenként változó. Van, akinek nem fáj, van, aki elsőre el is élvez (no comment...), de legalább is élvezi. Nekem még a 3. is olyan volt, mintha jól alám rúgtak volna... vasalt (fém orrú) csizmával...
2011. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdést látok mostanában, de azért válaszolok.

A vérzés nem mindenkinél fordul elő. A vérzés mértéke is egyéntől függ, de nem kell hatalmas mennyiségre számítani. Lehet az pár csepp, de lehet hogy egy-két napig betétet kell hordani, mert maszatolsz (mint ahogy ez nálam is történt). A biztonság kedvéért készülj fel, egy törölköző sem árthat magatok alá.

A fájdalomról annyit, hogy nem az fáj amikor átszakad, hanem az, amikor behatol. A fájdalom mértéke is egyéntől függ. Az sincs kizárva, hogy nem csak az első fáj, hanem a második, vagy a harmadik is. (mint pl. az én esetemben)

2011. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönö9m a válaszokat
2011. jan. 12. 21:19
 5/7 anonim válasza:
nekem nm verzett,viszont masnap csepegtettem.tehat nekem iszonyuan fajt meg a 3ik is de aztan kezdesz belejonni es ha a parod oda figyel rad akk biztosan konnyebb leszz.nekem a behatolasnal iszonyu volt de o vegig csokolt s a fulembe sugta h szeretleg.ez mar kicsit megnyugtatobb volt.
2011. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem nem vérzett mivel férfi vagyok és nekem a popóm a szerelembarlangom.de a barátomnak viszont igen,de azmiatt volt,hogy túl hevesen adtam alá a rudit!
2011. jan. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Itt egy csaj megkérdezte hogy mire számitson az első együttlétre,erre be irnak a melegek is hogy Ő neki nem fájt mert b..zi.amikor ezt elolvastam hanyatt vágtam magam a székkel anyira röhögtem.EZAZ IGY TOVÁBB MAGYARORSZÁG.
2011. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!