Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 23 éves vagyok és...

Nemsokára 23 éves vagyok és még mindig szűz. Már nagyon kívánom a szexet, mit tegyek? Hol és hogy ismerkedjen egy gátlásos, kissé félénk fiú?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm akibe nagyon szerelmes voltam (vagyok még mindig), de a pettingnél tovább nem jutottunk, nem is erőltettem, mert ő vallásos ember és nem akarta.

Nincs velem semmi probléma, csak hát így alakult.

Jó lenne egy barátnő, de az egyéjszakásra is gondoltam, de azért az elsőnek komoly kapcsolatban kéne történnie.

Sajnos a barátaim se olyan buliba járósak, hogy lenne kivel menni.


2011. jan. 8. 17:26
1 2 3
 21/26 Drégelyvári Dalma válasza:

szerintem nem ciki..mások már régen felkerestek vna egy qrvát(bocsánat a kifejezésért)

senki nem fog felakasztani mert még nem feküdtél le senkivel..

én speciel nem csípem azokat a kis ribiket akiknek még nyalóka kéne a szájukba..nem f***..

nem ciki..ezt jobb ha tőlem tod..a környezetemben sokan nagyon hamar elvesztették..és mire jutottak? minden pasinak csak arra kellenek..szerelmet nem keresnek bennük..:(

télleg nem ciki..várd meg a megfelelő pillanatot..és egyetlen lánynál se erőszakoskodj..

és ha úgy érzed h te is és a partnered is szeretnétek csak akkor menj bele..

még1x mondom..nem ciki..


(egyébként sokminden a külsőn is múlik, viszont nem kell a világ legjobb pasijának lenni..elég ha adsz egy kicsit magadra, és van humorod..:) több nem nagyon kell..és Miniig minden körülmények között légy kedves..)

2011. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Főzős Laci válasza:
Legyél ápolt,legyen férfias viselkedésed és öltözködési stílusod!Ne hazudj,és ne kérkedj olyan dologgal,amiben nem vagy járatos.Fiatalok által kedvelt szórakozóhelyeken,iskolában ismerkedj.Ne erőltesd,egyszer úgyis szembe jön veled a szerelem!40/F
2011. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ha mondjuk korombeli lennél, semmi bajom nem lenne vele,hogy szűz vagy. sőt, még örülnék is ha találnék egy ilyen srácot..:D


lassan már énis cikinek mondhatnám,h lassan 16évesen szűz vagyok.. :D a mai világban már... 3 barátnőmből egyik sem szűz már.. szép arány, igaz? :)

2011. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Még nem jött el a megfelelő alakalom.Én várnék vele a te helyedben és szeremből veszteném el.Mert ahogy olvastam ez neked is fontos.Egy olyan lánnyal feküdnék le először akit szeretek. :) 17/L(és szűz :D)
2012. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 at__us válasza:

Én 24 évesen még mindig szűz vagyok, igaz, nem is fordítottam bele időt, energiát középsuli után. Fősulin, de középbe még inkább megkaptam az ősöktől, hogy tanuljál, mert ezen múlik a jövőd stb.. szöveget, aztán elrepültek az évek. Kisebb bulizások, szórakozások voltak, de elég behatároltan, az meg ugye nem megmondható előre, hogy mennyi időt, energiát, pénzt kell ráfordítani arra, hogy megüljön egy kapcsolat. Emiatt egy idő után el is ment a kedvem az egésztől, illetve nem tartom időszerű dolognak.. bármilyen furcsa is.

24/F

2017. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nyugtassatok meg h azóta már mindenki elveszítette a szüzességét. :D
2023. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!