Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 23 éves vagyok és...

Nemsokára 23 éves vagyok és még mindig szűz. Már nagyon kívánom a szexet, mit tegyek? Hol és hogy ismerkedjen egy gátlásos, kissé félénk fiú?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm akibe nagyon szerelmes voltam (vagyok még mindig), de a pettingnél tovább nem jutottunk, nem is erőltettem, mert ő vallásos ember és nem akarta.

Nincs velem semmi probléma, csak hát így alakult.

Jó lenne egy barátnő, de az egyéjszakásra is gondoltam, de azért az elsőnek komoly kapcsolatban kéne történnie.

Sajnos a barátaim se olyan buliba járósak, hogy lenne kivel menni.


2011. jan. 8. 17:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
naaa emiatt, nehogy gátlásos legyél! Ismerkedj a neten, elsőre nekem is ez jutott eszeembe és ki tudja... lehet ott találod meg a lelkitársad...:) sok sikert és no para. K..vához meg ne menj, nem hiszem, h szép élmény lenne.
2011. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legtöbb ember gondolja így, csak egy bizonyos értelmi szinten állók :)
2011. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
ok, értem. Köszönöm!
2011. jan. 8. 19:26
 14/26 kovpet ***** válasza:

Ha téged ennyire zavar, akkor már nehéz lesz kapcsolatot teremteni, mert görcsölsz majd és elk.rhatod.


Lehet, hogy egy prosti feloldaná a görcsöt. Utána meg menne a csajozás.


Persze ez elmélet, akármi lehet...

2011. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a mai fiatalokat nézed aza "menő" ha 14 évesen már nem vagy szűz, 18 évesen 150 nel nyomsz fekve, koxozol, és 22 évesen meg az ha voltár már sitten,...
2011. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak..

egyszerűen nem fér a fejembe. azért mert akad olyan, aki igen, 13 évesen már túl van a fél világon, lehet bővítette a népességet is egy két gyerekkel tizenpárévesen, de nem értem, h miért kell skatulyázni?

igen, sok fiatal van aki csinálja, de fogalma sincs róla, h hogyan kéne helyesen

de nekem másfél éve van barátom, imádom és még börtönben sem voltam.. és én is fiatal vagyok..

nah.elnézést, csak az ilyne midnig felhúz.

szóval kérdésre válaszolva.

ha úgy érzed akkor próbálj tényleg neten találni vkit, bár én jobban támogatom a személyes kapcsolatokat:)

de a legfontosabb h ne érezd gáznak magad.. így jött ki.. jobb ha vki már 13 évesen túl van rajta már összeszedett minden nyavalyát..?

hajráhajrá

2011. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, bátyámnak 22 évesen lett először barátnője. Vele sem volt semmi baj, egyszerűen sosem volt az a bulizós, csajozós típus. Sok barátja volt, lányismerőse is volt bőven, de közülök eggyel sem jött össze, nagyon társkeresésre meg nem hajtott rá. Meg eleve úgy állt hozzá, hogy fog barátnőt keresni csak azért, hogy legyen és hogy szexelhessen... olyan barátnő kellett neki, akit tényleg szeret és hosszú kapcsolatot is el tud vele képzelni.


22 évesen összejött a barátnőjével, akivel szerintem nagyon-nagyon összeillenek, már 2 és fél éve vannak együtt - lehet, hogy kimaradt a kamaszkorából a csajozós korszak, de most 24 évesen van egy nagyon stabil kapcsolata, sok haverja meg reménytelenül keres tartós barátnőt

Ne add fel, lehet hogy fél év múlva téged irigyel mindenki, hogy milyen klassz barátnőd van. Ha normális a lány, akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy - főleg hogy a korodbeli és pár évvel fiatalabb lányok között bőven vannak szüzek, lehet hogy épp egyikükkel jössz össze, és akkor együtt fedehezhetitek fel ezeket az örömöket.


Szerintem kipróbálhatnád a netes ismerkedést, sok normális lány van aki komoly társat keres és megértő lenne veled. A mai világban már tök normális hogy két ember neten ismeri meg egymást, a lényeg hogy ne netes "szerelem" legyen belőle, hanem minél hamarabb találkozzatok, élőben ismerjétek meg egymást jobban, és utána működjön a való világban a kapcsolat, ne a neten.


Drukkolok neked! :)

2011. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
A kérdésedet akár énis írhattam volna. 22vagyok és nem volt még bnőm..én félénk és visszahuzodó meg gátlásos vagyok,az önbizalmam pedig 0..
2011. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
37%
Én is 22 éves vagyok, és hasonló cipőben járok. Engem már kezd ez az egész nem érdekelni. Lehet, hogy jobb is lesz egyedül...
2011. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Én is 23 évesen már kívántam nagyon, de még nem jött össze.

Húú, vágytam a nagy kapcsolatra, de tudtam, hogy nem érek rá, mert suli, meló, minden elvitte az időmet, akkoriban se buli, se odafigyelni nem tudtam a testalkatomra és elég furán néztem ki.

Volt egy csaj, akit már 3 éve ismertem, hetente volt szabadnapja, és mivel egyedüli ismerős voltam a környéken, haza meg 1 napért nem megy haza, mindig összefutottunk, pusztán baráti alapon. Aztán egyszercsak úgy alakult, hogy legyen szex, semmi kapcsolat, csak szex. Az elején még kapcsolatot akartam, de a 10. alkalom után már igazából jó is volt így. Tudtam, hogy ő mindig ott van, közben meg hajthatom a többi csajt, hátha mással összejön egy komoly kapcsolat.

Na ez volt az igazi. Semmi görcs, semmi para, hogy esetleg jajj de vége lesz majd a kapcsolatnak, stb.

Csak hát azóta se tudtam mégegy ilyen csajt összeszedni, mind komoly kapcsolatot akart azóta :) Pedig milyen jó is lenne megint egy ilyen.. :)


Szóval no para, csak lazán, majd összejön.

2011. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!