Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miket kérdezzek tőle? (bővebbe...

Miket kérdezzek tőle? (bővebben lent, fon tos lenne) (fonto-st csak így engedte. )

Figyelt kérdés

Van egy barátom (most töltötte a 16-ot, lány) aki szerintem elvesztette a szüzességét. Mivel a pasija után én vagyok az egyetlen olyan FIÚ, akinek bármit el mer mondani, mondta ma nekem hogy szeretne majd velem beszélni. Nem sokára fel fogom hívni, hogy mikor és hol beszélgessünk. Lehet azt fogja mondani hogy most jobb lenne msn-en mivel gondolom neki otthon vannak a szülei, így nem mehetek át, és hozzám meg nem biztos hogy át akar majd jönni, mert nem épp közel lakik.

Ha csak msn-en fogunk beszélgetni (esetleg telefonon) akkor mit kérdezzek tőle. Meg lehet az is hogy nem volt betervezve ez a dolog, csak összejött nekik, ráadásul gumi nélkül. Most gondolom retteg hogy terhes is lehet. Miket kérdezzek tőle, mik azok amivel igazából együtt érezhetek vele? Nyilván fogom neki mondani hogy egy boltból vehettek volna gumit, de ha már így jött össze...

Nem akarom megbántani, nem akarok bunkó lenni vele, mert igazából szeretem (mint barát) és soha nem ártanék neki, így is ki lehet ettől szegény.

Olyan kérdéseket várnék tőletek ami nem provokálja, hogy ne bántsam meg, illetve kérdezzek-e olyat hogy milyen volt meg stb...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 7. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ezt a boltban vehettek volna gumit hagyjad,tudod mit fog rá mondani??Azt,hogy jól van na tudom,de most mit csináljak??Kérdezd meg tőle,hogy ő is akarta-e 100%ban vagy inkább csak azért csinálta,hogy megtartsa magának a srácot?Vagy hogy bele gondolt-e előtte,hogy mi lesz később?Nem tudom meddig voltak együtt!?Bár én már nem vagyok szűz,de azért az 1hónapot mindig megvártam!Érezz vele együtt!Azt meg meg ne kérdezd tőle hogy milyen volt!!!!Az nagyon gáz kérdés lenne!Ha ő akarja úgy is elmondja!Ne erőltesd!Fáj még neki biztosan!De az lenne a legjobb ha nem kérdeznél tőle semmit!Hadd,hogy ő mondja el amit elakar mondani!Szerintem!:)
2011. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó akkor azokat kihagyom. Nem tudom akarta-e, és azt sem tudom hogy mikor volt, de még az is meglehet hogy szilveszterkor. Nem hinném hogy azért hogy megtartsa magának a srácot, mert akkor tervezték volna, és akkor tuti lett volna gumi, mivel nem hülye r*banc, hanem egy teljesen normális lány. Inkább azt tartom valószínűbbnek, hogy iszogattak kicsit és megtörtént.

Azért szeretnék mindenképp kérdezni tőle, mert régen is a volt pasijával (lassan 2 éve volt) mindig nekem számolt be olyan dolgokról, amiről például a legjobb barátnőjének SE! És én régen is csak hallgattam, nagyjából próbáltam neki segíteni. Mondjuk az annyiban volt másabb, hogy vele az együtt járással voltak gondjaik, nem egy ilyen lépés miatt. Ha meg nem kérdezek tőle semmit, nem szeretném hogy azt higgye hogy nem érdekel, csak éppen meghallgatom és leszarom. Mert tényleg szeretem, régen nem csak barátként, és szeretném ha tudná hogy mindig számíthat rám. Ez olyan csöpögős dumának tűnik, de teljesen igaz. Nem tudom, hogyha mondanám neki majd (ezt majd csak személyesen) hogy számíthat rám, vagy hogy bármit elmondhat, akkor nem értené félre? Szerintem az lenne a válasza hogy tudja, de akkor mért nem mondta el nekem idáig? Amit így tudok nagyjából, ezt is onnan hogy egy másik sráccal beszélt (akivel elvileg nincs is olyan jóban) előttem voltak, és nagyjából hallottam belőle ezt-azt.

2011. jan. 7. 22:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma már nem beszélek vele, ezért holnap is várnám a válaszokat!
2011. jan. 7. 22:40
 4/5 anonim válasza:

Én csak ilyen rávezetős dolgot "játszanék"... nem kérdeznék rá konkrétan, hagynám, hogy ő hozza fel a témát. Ha pedig felhozta, valószínűleg úgyis elmond mindent, hiszen el akarja mondani.A kérdések a te személyiségedtől függően kell hogy alakuljanak.

Mikor a bnőm elmesélte, csak annyit kérdeztem, h kivel, mikor, hol, de mást nem.

2011. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ezt ő akarja elmondani, tehát tuti hogy ő hozná fel. Max annyit kérdeznék, hogy na mit is akarták mondani tegnap? Innentől úgy képzelem el hogy végig darálja nekem 5 perc alatt, még majd mondja hogy reméli nem terhes mert ha az akkor ez meg az lenne. ezt kb megint 5 perc alatt. és nagyjából ennyi lenne, max még 2 óra múlva is annyit fog írni hogy "remélem nem".

És igazából tudom hogy kivel mikor és hol, pedig még el sem mondta :D

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 8. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!