Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szex miért jó igazából?

A szex miért jó igazából?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem mért tud jó lenni egy csajnak az ha egy 'rudacskát' dugdosnak bele :DD
2010. dec. 29. 23:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én önmagában attól hogy "rudacskát" dugdosnak belém nem tudnék elmenni. a szeretkezés ennél összetettebb:)
2011. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én csaj vagyok és mindjárt 18,masztiztam már újjal és vibrátorral is, de egy egy éjszakás kaland miben tud többet adni az embereknek?"


egy egyéjszakás talán nem sokkal többet. kivéve h van egy vonzó valaki akivel csinálod. viszont ha a szerelmeddel az leírhatatlan. de látom nálad ez az eshetőség fel se merül:D

2011. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Miért jó? ... Mer Van XD
2011. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sepultura válasza:
Talán az lehet a gond,hogy rudacskával probálkozol.Próbálj ki egy rudat!!!
2011. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
a harmadik válaszolónak üzenném hogy a NÉPTÁNCOT (nem népi tánc..) igenis ki kell próbálni!
2011. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

Én is 18 éves lány vagyok, de aktusom konkrétan még nem volt (csak orál, azt persze élveztem :D legyünk őszinték), de igazából én sem tudom elképzelni, hogy mi jó benne, hiszen a hüvelyben nem igazán vannak idegvégződések.


És igen, a néptáncot érdemes kipróbálni :DD

2012. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

10/16 Időpont 2011-01-01 21:31

Semmi jó nincs benne, ha:

1. nem szereted a partnered

2.ő nem szeret téged

3. a pasi nem jó szerető, nem figyelmes, önző

4. nem tudsz elélvezni


Ezzel vitatkoznék, szerelem nélkül is lehet jó, ha bejön a partner, vonzó, stb, persze közel sem annyira mint a szerelmeddel. Orgazmus nélkül is lehet jó a szex, anélkül is élvezhető, bár úgy jobb ez tény.


# 9/16 Időpont 2010-12-30 00:26

Vibrátorral baromira nem vette el a szüzességét. Azt majd az első közösülésnél fogja, amikor egy férfi pénisze beléhatol...

2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!