Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szex miért jó igazából?

A szex miért jó igazából?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem mért tud jó lenni egy csajnak az ha egy 'rudacskát' dugdosnak bele :DD
2010. dec. 29. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tán próbáld ki...;)
2010. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Bretso ***** válasza:
84%

Ha csaj vagy, próbáltad már? Illetve ha fiú vagy, próbáltad már a rudacskádat a nőbe dugdosni?


Kétlem. Egyébként a nemii szervek tele vannak érzőidegekkel, azért jó. De ha utánakeresel a neten, akkor találni fogsz oldalakat ezzel kapcsolatban.


Egyébként ez a kategória a 18 éven felülieknek való. Szóval szerintem el kellene hagynod.

2010. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

A szex csak igazából jó :)

Ha csak egy rudacskát dugdosnak, az nem igazán jó.

Miért nem próbálod ki? Az életben legalább egyszer mindent ki kell próbálni, kivéve a vérfertőzést és a népi táncot.:)

2010. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
mert jó. pont. jó és kész. nincs mit ragozni, punktum. ha nem érted, nem érted. kész. akkor nem érted. ennyi. vita lezárva.
2010. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én főképp azért szeretek szeretkezni, mert az az egy olyan tevékenység, ami közben csak a szerelmemre "kell" figyelnem, ami közben megfeledkezhetek a világról, a gondjaimról, mindenről, és csak arra gondolok, hogy mennyire szerelmes és boldog vagyok. Nekem ezt jelenti főleg: a szerelem kifejezésének egy csodálatos módját, amit mellesleg testileg is nagyon élvezünk mindketten, és nem is tudok sok annál szebb pillanatot, mikor érzem és látom, ahogy elélvez a barátom. A szex nem csak arról szól, hogy egy rudacskát dugdosol valakibe, ha szerelemből teszed, akkor sokkal többet jelent. 20/L
2010. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én csaj vagyok és mindjárt 18,masztiztam már újjal és vibrátorral is, de egy egy éjszakás kaland miben tud többet adni az embereknek?( amúgy a szüzesség kateg.ben vagyunk és ez nem 18+ os, jó ha megnézed kedves válaszoló :) )
2010. dec. 30. 00:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak a kicsinyítőképzőt! :D

Amúgy meg nem is biztos hogy baj ha nem érted. Ráérsz még azzal, nem hajt a tatár. (Merem remélni)

2010. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
próbáld ki azt megtudod!
2010. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Én csaj vagyok és mindjárt 18,masztiztam már újjal és vibrátorral is, de egy egy éjszakás kaland miben tud többet adni az embereknek?( amúgy a szüzesség kateg.ben vagyunk és ez nem 18+ os, jó ha megnézed kedves válaszoló :) )

18 éves és ilyet kérdezel...?

Nos, ha már megvolt a vibrátor, akkor nem vagy jó helyen a szüzesség kateg.-ben :)

A kérdésedben nem volt szó egyéjszakás kalandról. Talán próbáld megérteni, hogy a szex akkor jó, ha nem egy pusztán mechanikus cselekvéssorozatról van szó, hanem egyfajta testi és lelki csúcspontja két egymást szerető ember érzelmeinek. Ha majd egyszer igazán szerelmes leszel, meg fogod érteni, hogy a kedvesed testét magadhoz szorítani mégsem ugyanaz az érzés, mint bedugni a vibrátort oszt hadd menjen :)

Bár szerintem csak ugratsz minket :)

2010. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmi jó nincs benne, ha:

1. nem szereted a partnered

2.ő nem szeret téged

3. a pasi nem jó szerető, nem figyelmes, önző

4. nem tudsz elélvezni


Akkor jó:

1. ha megvan a kölcsönös szerelem, szeretet, vágy

2. ha jó a partnered és ki is akar elégíteni, nem csak a rudacskáját "dugdosni".


Persze a pasik 50-60%-a a "rudacska-húzogató" kategóriába tartozik, főleg az egyéjszakás is. De azért van rá esély, hogy szerető és jó partnered (szerelmed)legyen, akivel jó élmény a szex.

2011. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!