Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell a szexet kezdemény...

Hogyan kell a szexet kezdeményezni két szűz esetében?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, 2 hónapja járok egy 14 éves lánnyal, szeretem nagyon. Mindketten szüzek vagyunk (azt hiszem...)


Vele akarom elveszíteni, de nem tudom, hogyan térjek rá anélkül, hogy attól féljen, hogy csak arra kellene.


2010. dec. 26. 20:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

És nem csak arra kellene???



Szerintem várjál még 1-2 hónapot.

2010. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Vártok kb minimum 2 évet és csak akkor csináljátok, amikor a lány megérett rá, akarja, tudja, hogy te vagy az igazi, te is és védekeztek is.
2010. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
nem csak arra kell...
2010. dec. 26. 20:44
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az, hogy te szűz vagy, semmit nem jelent...

A lány egy kicsit aggódhat, hogy fájni fog neki...

De ha te figyelmes vagy, vigyázol rá és nem az a cél, hogy dugj egyet, hogy menő legyél vagy dicsekedjenek veled milyen jó vagy, akkor biztos nagyon jó lesz... Lehet kezdők lesztek, nem tudtok még mindent, de majd kitapasztaljátok.

2010. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy akkor csináljátok, amikor akarjátok, védekezzetek és kényeztesd a lányt, legyen hosszú az előjáték, ne féljen tőled, hanem kívánjon...

Majd ha jobban megismeritek egymást, akkor jön magától..

2010. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
14 évest még hagyjál ilyennek, de 17 éves fejjel mit akarsz egy éretlen 14 évestől (tudom hogy "idősebbként viselkedik bla bla")? én is voltam ennyi idős, nem is olyan régen, és még a 20 éves csajok közt is sok éretlen. (társas szempontból)
2010. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nem csak az a cél, hogy ÉN dugjak egyet. Az a cél, hogy KETTŐNKNEK legyen jó. És nem érdekel, hogy dicskedjen velem, sőt, nem is akarom, hogy közhírré legyen téve az ismerőseink közt. Sőt, sokkal izgalmasabb lenne, ha annyira magánügy lenne, ha megtörténik, ha nem, hogy a legközelebbi haverjaim s barátnői se tudjanak róla, de ezt nehéz, mert úgyis kérdezgetni fognak engem is, őt is, s ha nem is válaszolok... ha meglesz nem hiszem, hogy nem fogok valahogy máshogy viselkedni utána.
2010. dec. 26. 20:51
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy idősebbként viselkedik...
2010. dec. 26. 20:52
 9/31 anonim ***** válasza:
Mondom, ismerkedjetek meg jobban és amikor már nem lesz ciki erről beszélnetek, utána néztetek a dolgoknak, mert eldöntöttétek, hogy akarjátok, akkor mehet.. De szerintem várjatok még.
2010. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiságból (mert sokan a kor miatt ellenzik, hogy akarjak valamit), ha a helyzet uyganez lenne, de a 2 szűz lenne 21 és 18 évesek, akkor mit mondanátok? Feltételezzük, hogy akkor is 2 hónapja járunk, s szeretjük egymást. Abban az esetben hogyan kellene kezdeményezni?
2010. dec. 26. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!