Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el a szüzess...

Tegnap vesztettem el a szüzességem, nem fájt mégsem élveztem. Nemvolt rossz, de orgazmusom sem volt, és még csak közelében sem voltam. Miért lehet ez? Lány vagyok

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyakorlat teszi a mestert! Nagyon jo lett volna neked ha már elsore sikerult volna a dolog! Hidd le menni fog, de ki kell tapasztalnod, hogy mi az ami jo neked és mi az ami nem! Ra fogsz jonni, hogy mukodik a dolog és orgazmusod se lesz! Ne várjál csodákra!Nem megy az csak ugy egyik naprol a másikra!
2009. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi azt irtam hogy orgazmusod is lesz!
2009. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem sem volt orgazmusom elsőre, sőt másodszorra se, de szép lassan belejön az ember. Elszáll a kezdeti feszültség (mert szerintem egy pici azért mindenkiben van elsőre), feloldódsz és minden megy magától.
2009. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra nagyon ügyelj, hogy a fiúd elég időt fordítson az előjátékra, mert anélkül tuti nehéz lesz csúcsra jutni. Sajnos a legtöbb srác azzal kábítja egymást, hogy csak beteszik és a csajok elájulnak.Sajna nekem is egy ilyen lerohanós 1-2 perc petting, betette, tolt 4-et 5-öt és ő szemmel láthatóan nagyon élvezte én meg még csak épphogy kezdtem volna benedvesedni.És mivel neki (általában nagyon sok fiúnak)korai magömléses baja volt, bizony évek teltek el mire összehangolódtunk. Remélem neked nem ilyen ok miatt nem sikerült.Kitartás
2009. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ú, az elsőnél nekünk sem volt, ez így szokott lenni.

De nem kell erre gondolni szex közben, vajon hová ment az orgazmusom, talán a konyhában kajázik míg én itt "melózók"?

HA megvan a gyengédség a fiúval, a jóleső meztelenkedés (ami azért még biztos fura friss-nemszüzen) és a tapasztalat, akkor a tanulás visz majd el a csúcsra. Na meg a pasi.

2009. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ez igy szokott lenni....lesz majd később:D
2009. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is friss vagyok ebből a szempontból, és ugyanez volt :P De szerintem semmigáz, nem vagy egy Michelle Wild. Még :D Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás :P Ennél már csak jobb lesz ;) Én örülök hogy legalább nem fájt :P
2009. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát 10 hónapja járunk és már 7-8 hónapja peddingelünk, meztelenkedünk.:d szóval ez nem akadály. de remélem ígylesz amúgy . :) én már várom az orgazmusom....remélem jóllakott már a konyhában. :D
2009. jan. 26. 14:16
 9/9 anonim válasza:
EZ a baj!RENGETEG szűz lány azt képzeli h elsőre menni fog!Sajnos ez csak a filmekben van így,h beteszi a srác,egy picit fáj,aztán mindketten egyszerre mentek el!!!!Ez sajnos nem így van!Akinek meg nem fáj elsőre v csak picit az meg örüljön!
2009. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!