Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan beszélhetném rá a...

Hogyan beszélhetném rá a barátnőm h lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
újjévkor nála lesz házibuli... ő is és én is szüzek vagyunk... 1,5 hónapja járunk.. szeretjük egymást... tudom hülye kérdés de segítsetek!!!! előre is köszönöm :)
2010. dec. 25. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én csak úgy, csak egy barát volt a csaj, jó volt maga a szex, de mégse olyan mintha szerelemből:/
2010. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha szeretnéd, megvárnád amíg ő is akarja, és nem egy buliban akarnád megejteni. Még érned kellene a szexhez azt hiszem.
2010. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

1,5 hónap után várhatna, inkább csak pettingeljetek.

Házibuliba szar lenne mert sietni kéne, meg bárki rád nyithat. Csajnak gondolom házigazdáskodnia kéne, vigyázni a házra. Meg ha valami szar lesz akkor minden szilveszterkor emlékezni fogsz rá!

2010. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Quegmire válasza:
öhöm.. 1 kicsit segítek :D megitatsz vele 1 üveg pálinkát onnantól csak fel kell vinni :)
2010. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na igen alkohol kérdése :D
2010. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!