Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudjam, hogy a barátom...

Honnan tudjam, hogy a barátom szűz-e még?

Figyelt kérdés

Nem merek rákérdezni,szóval ezt légyszi hagyjátok.

Mert pl.: ha azt mondja,hogy dugunk? akkor gondolom nem az,mert azért egy szűz fiú biztos nagyon fél, és azért nem biztos hogy ilyet mondana.


az is jó (fiúktól) ha leírják hogy hogy kérdezték meg(vagy kérdeznék) a barátnőjüket hogy lefeküdnének-e?


2009. jan. 23. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérdezte a párom, de rájött, mert látszott, hogy nem vagyok még valami gyakorlott.
2009. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát pl engem ujjazott először. ebből nem tudom következtethetek-e bármire is..de így nem mondja ki a dolgokat, mint nyalás, megpróbálja körülírni, vagy mondja, hogy folytassa, vagy csinálja-e.
2009. jan. 23. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha így kérdezte akkor már tuti volt egy "jó pár" csaj az életében...(gondolok itt egy éjszakás kalandokra inkább)...Szóval én ott hagynám az tuti...de te tudod kell-e neked ez a fiú?!
2009. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég fiatal lehetsz, ha ezt az alapvető kérdést sem mered feltenni neki, vagy a kapcsolat nem olyan elmélyült még. A fütyije sem fogja elárulni, sehonnan sem fogod megtudni, ilyen egyszerű. Csak talán ha olyan embert kérdezel, aki régebb óta ismeri és ilyen belső információkat is kiad róla...
2009. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Uff hát második válaszoló ezt kicsit elnézted,mert nem úgy kérdezte.Ez egy példa volt, mint olvashatod.("pl").


És nem tudom miért kell minősíteni.Mit érdekell a korom?

Nem értem,hogy a válaszolóknak miért kell ilyenek írniuk-Nem ismernek, semmit nem tudnak rólam, sem a koromat, sem az szellemi szintemet, sem az érettségemet.Örülnék,ha mostantól csak a kérdésemre válaszolnátok, mert nem viccből tettem fel.

Persze erre is mondhattok sok mindent visszavágás képpen, de azokra nem fogok válaszolni.

Kösz.

2009. jan. 23. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2009. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz fiú ugyanúgy lehet kíváncsi és próbálkozhat, és lehet azért kérdezte meg, hogy csinálja, hogy tudja hogy jó neked.

Az én barátom azt monda, hogy mikor először volt lánnyal, és a behatolásra került a sor és úgymond "falba ütközött", vagyis nem ment könnyen, lekonyult. És hogy ez fiúknál gyakran előfordul első alkalommal. Szóval talán innen lehetne még kitalálni.

Egyéb ötletem nem sok van a rákérdezésen kívül. Talán ha nem rögtön azt kérdeznéd, hogy szűz-e, hanem hogy barátnője mennyi volt eddig. Vagy még azelőtt, hogy lefeküdnétek először egymással, megkérdezed tőle, hogy meddig bírja szex közben :D

2009. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló:)
2009. jan. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!