Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden keresztény lány szűz...

Minden keresztény lány szűz akar maradni a házasságig?

Figyelt kérdés
Figyelem! Nem minősítem ezt a hozzáállást. Sem jó, sem rossz értelemben. Csak érdekel! Tehát kérem, szorítkozzatok a kérdésre. Ne arra válaszoljatok, hogy hülyék / nem hülyék! Köszi!
2010. dec. 18. 14:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ha kiírtanak minket, hát legyen úgy:S

Nekünk nem a dolgunk, hogy kiírtsuk azokat, akik kiakarnak írtani vagy ilyesmi. Hanem, hogy tanítsuk a szeretetet!

Aki meg a gonoszt, szereti nem tudja mit beszél, vagy azért mondja, mert divat vagy teli van a lelke fájdalommal.

2010. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Hát fogalmam sincs én katolikus vagyok..

Deha az akar maradni,akkor tuti hogy nem normális.

Nem avallástól függ hanem az érzéstől hogy eleakarja-e veszíteni.!!

2010. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én (római) katolikus vagyok egyébként, de szerintem semmit nem jelent.

Van olyan ember aki azért sem hisz Istenben, mert azt gondolja, hogy mi azt tanítjuk, hogy Angyalok röpködnek, mint a mesében, meg mit tudom én, még miket. Ez nem igaz. Nem mondom, hogy ilyen létezik, de azt sem, hogy nem.

Ezt viszont bemásolom, mert szeretem:


"Ha azt mondják, akik előttetek járnak: "íme, a királyság az

égben van", akkor a madarak meg fognak előzni titeket az égben. Ha azt mondják

nektek, hogy a tengerben van, akkor a halak meg fognak előzni titeket. Ám a

királyság bennetek és kívületek van. Ha megismeritek magatokat, akkor

megismertettek, és fölismeritek, hogy az élő Atyának a fiai vagytok. De ha nem

ismeritek meg magatokat, akkor szegénységben lesztek, és ti magatok lesztek a

szegénység."

2010. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hiszek is meg nem is a csodákban, de nem mindegy, hogy mit tartunk csodának. Tegyük fel, hogy vannak olyan csodák, amire a tömeg azt mondja, hogy csoda. Senki sem fog hinni benne, mivel a média a sok hülye filmekkel mindenből viccet csinál...


Még ezt is ide másolom:


Amikor a két férfi Jézushoz ért, előadta: "Keresztelő János küldött el minket hozzád, hogy kérdezzük meg: Te vagy-e az eljövendő, vagy mást várjunk?"


Jézus válasza:

"Menjetek és jelentsétek Jánosnak, amiket láttatok és hallottatok: vakok látnak, sánták járnak, leprások megtisztulnak, süketek hallanak, halottak feltámadnak, a szegényeknek meg hirdetik az evangéliumot. Boldog, aki nem botránkozik meg rajtam!"


Itt ez a lényeg: hirdetik az evangéliumot! Kinyílt a szemük az embereknek, értik mi a szeretet, megértették, amit Jézus tanít és megmenekültek.

2010. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Még ezt is ide másolom, ha nem gond:



Az írástudók és a farizeusok pedig egy asszonyt vivének hozzá, akit házasságtörésen kaptak, és középre állítván azt,


Mondának néki: Mester, ez az asszony tetten kapatott, mint házasságtörő.


A törvényben pedig megparancsolta nékünk Mózes, hogy az ilyenek köveztessenek meg: te azért mit mondasz?


Ezt pedig azért mondták, hogy megkísértsék őt, hogy legyen őt mivel vádolniuk. Jézus pedig lehajolván, az ujjával ír vala a földre.


De mikor szorgalmazva kérdezék őt, felegyenesedve monda nékik: Aki közületek nem bűnös, az vesse rá először a követ.


És újra lehajolván, írt vala a földre.


Azok pedig ezt hallván és a lelkiismeret által vádoltatván, egymás után kimenének a vénektől kezdve mind az utolsóig; és egyedül Jézus maradt és az asszony a középen állva.


Mikor pedig Jézus felegyenesedék és senkit sem lát az asszonyon kívül, monda néki: Asszony, hol vannak azok a te vádlóid? Senki sem kárhoztatott-é téged?


Az pedig monda: Senki, Uram! Jézus pedig monda néki: Én sem kárhoztatlak: eredj el és többé ne vétkezzél!

2010. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
csak úgy mellesleg a katolikusok is kersztények.. -,-' am én szeretném ha a nászéjszakám lenne az 1. :D mert akk tuti hogy nem cseszném el az életem... egyébként a biblia tényleg nem ír arról hogy bűn lenne. viszont a homoszexualítás bűn. na mindegy. nem okoskodom, úgyis ti vagytok a nagyok... (14-sem vagyok... XD )
2010. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én is akkor szeretném elveszíteni egyébként, mint te...:)

Mellesleg a homosexualitás sem bűn, vagy ha nagyon ezt mondod, akkor mondd meg, hogy hol van ez leírva pontosan!

Nézd, én is hetero vagyok maximálisan és nem rajongom a melegekért, de nem bűn, amit csinálnak, ha nekik ez jó...

Nem szabad ilyeneket mondani, mert nem is igaz, meg Isten ellen fordítod a melegeket. Most mondhatod, hogy égjen mindegyik a pokolban, de akkor inkább te fogsz, bocs.

Egyébként ezt ne beszólásnak vedd:)

2010. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Én voltam egy szabad keresztény gyülekezetben. És igazából ott azt tanultam,hogy a férfiak és a nők is várnak,hogy Isten elhozza nekik a megfelelő párt,akivel leélik az egész életüket,és igen ott a lányok(és a fiúk is) úgy gondolták,hogy szex,csak a házasság után van.

De konkrétan válaszolva a kérdésedre,nem. Legalábbis sokkal több olyan lányt láttam már,aki keresztény,de mégsem akarja elhúzni a házasságig.

2010. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
hát ami azt illeti én sem szeretnék addig várni és keresztény vagyok és még szűz is .. :S
2010. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Sziasztok

Örülök egy ilyen kérdésnek...

Magyarországon a legtöbb ember keresztény. (kivéve akik nincsenek megkeresztelkedve)

Szerintem nagyon nagy különbség van a között hogy hívő és nem hívő keresztény vagyok e.(gyakorló vagy nem gyakorló)

Személy szerint én tudom, hogy Jézus Krisztus megváltott és az övé vagyok. Az övéinek ő mindig a legjobbat akarja. Azt szeretné, hogy társra leljen minden ember! Olyan társra akivel kiegészítik egymást, mindenhogyan.

Nekem még nincs kapcsolatom, de már most tudom, hogy szeretnék várni a szexualitással a házasságig. Nem azért, mert ez bűn vagy sem. Egyszerűen azért mert a házasságon belül a legszebb ajándék!


Nagyon sok barátom barátnőm van, aki várt, illetve most is vár. Szerintem sokszor őket a világ lenézi, de gondoljatok csak bele, ha egy kapcsolat ilyen erős, nem mehet majd később sem olyan hamar tönkre!


Egyébként tényeg a homoszexualitás bűn Isten szemében. DE! Isten a bűnöst SZERETI csak a BŰnét nem és ő tud szabadulást adni!


Annak aki vár kívánok sok erőt! :)

Áldott estét!

2011. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!