Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol tehetnénk meg a barátnőmmel?

Hol tehetnénk meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Otthon egyikünknél se lehet, mert mindig van otthon valaki, kocsiban se, mert nincs, kint meg marha hideg van, szóval ott se... Bármi ötlet?
2010. dec. 17. 00:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
uhh szegény srác... most kicsit sajnállak, hogy az első együttlétet a barátnőddel, egy több ezer forintos Hotelben kell eltöltened. De ez így hosszú távon nem lesz jó, lehet hogy most egyszeri megoldásnak jó. Szerintem állj a sarkadra és beszélj a szüleiddel, hogy semmi közük ahhoz, hogy ki a barátnőd... nameg áhh. Ő az első barátnőd? Mert ha igen akkor a szüleid mit gondolnak, honnan fogsz tapasztalatot szerezni?
2010. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
csinálj kuró kérót
2010. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
hát...nem tudom, a hotel az drága és ezt nem lehet állandóan!esetleg egyik haverotoknál?megkéritek hogy ne legyen otthon akkor,bár ez sem a legjobb megoldás:(
2010. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Oké hogy motelbe mentek...1szer. De minden együttléteteket ilyen helyen akarod tölteni? Mert akkor mélyen a pénztárcádba kell h nyúlj. Szerintem 18 évesen már nem kéne h benyitogassanak hozzád. Nincs zár az ajtódon? A szüleiddel meg hosszasan le kéne ülnöd beszélgetni...Ez a te életed, már felnőtt férfi vagy, nem értem a szüleid ezt miért nem értik meg.Nem nekik kell szeretniük a barátnődet hanem neked.
2010. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!