Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki ha lógó melleim...

Nagyon ciki ha lógó melleim vannak 15évesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 19:09
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
0%

az csak egy dolog hogy valakinek nagy a melle. az enyém is nagy. mégsem lóg. tudod egyszer régen valaki föltalált egy dolgot ami tud ezen segíteni. ritkaság számba megy. nagyon nehéz ilyet találni. és az ára?!!!!!!! el sem hiszed mennyibe kerül. várj csak egy kicsit. mi is a neve? jaj eszembe jutott. MELLTARTÓ

szerencsétlen

2010. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Képzeld csak hordok melltartót...
2010. nov. 23. 19:41
 13/25 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon szépen áll melltartóban, de attól még ha leveszem én is úgy látom, hogy kicsit lóg. DE mondjuk 75C-s mellméretnél ez sztem nem olyan nagy különlegesség. Nem szilikon, ennyi. Nem is kell annak lennie. Csak a kicsi nem lóg, akinek elér egy bizonyos méretet annak lóg, kinek mennyire, de lóg.
2010. nov. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Ez nem ciki, hanem természetes!!!

2010. nov. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
nekemis nagyok a melleim, es ne foglalkozz a kommentelokkel. pamela andersonnak es a tobbi szilikoncicanak nem a joisten adta azokat a gombolyded formakat, csak ugye a mai vilagban mar az a MELLIDEAL mert ezt lassak a tvben meg a neten :) ne akarj rajuk hasonlitani. De ha zavar hogy lognak a melleid akkor kezdj el tornazni mellizomra, nemlesz tole kisebb a melled, csak feszesebb es szebb lesz a formaja.
2010. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
szerintem nem lógnak... lehet kissé húzza őket a súly de nem tudom elképzelni h lógnának 15 évesen... lógni majd csk idős korban fog igazán :D am az meg nem baj ha nagy legalább a fiúknak tetszeni fogsz :P
2010. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Mire való a melltartó??? A fiuk a nagy mellekre buknak, de nem a logosakra...
2010. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mint már egyszer írtam megfelelő melltartóban biztos marha jól néz ki bármelyik mell, de ha valakinek nagy melle van akkor ha leveszi a melltartóját az kicsit lógni fog. Nem a bokáját verdesi 15 évesen valószínű, de mondjuk egy C vagy D méret nem áll tök peckesen mint egy A. De mint már egyszer mondtam, bizonyos mérettartomány felett van egy esése a mellnek ezzel nem tudsz mit csinálni, és ez nem ciki. Természetes!!!
2010. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Most mit kell szemétkedni a kérdezővel? B*sszus én is 15 vagyok és igen is lóg! Elég régóta hordok melltartót, képzeljétek tudom h miaz! De ha valakinek nagy a melle és örökölte is akkor nincs mit tenni..nekem pl 75D-s és örököltem. Jobb lenne ha csak olyan írna ide aki normális választ tud adni! Eleget szenvedek miattuk, sztem senkinek se hiányzik a gúnyolódás.
2010. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Én 15 vagyok és nekem is lógnak picit,de hadd áruljam el hogy az emberiség feltalált olyan dolgot ami ezen segíthet : MELLTARTÓ !!! Ha felveszed feszesebbnek tűnik,nekem se állnak felfelé hanem lógnak picit de melltartóval egész szép dinnye alakjuk van,az én méretem 85 B aszt hiszem :) szal hordj melltartót és aki fog szeretni azt meg nem fogja zavarni ..
2010. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!