Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes? Bővebben lent.

Lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap vesztettem el a szüzességemet...ebből kifolyólag nagyon szűk voltam, és nagyon fájt, nagyon nehezen ment a behatolás, de végül sikerült...Viszont nem volt jó se neki, se nekem, így végül orális szexben fejeztük be. Tudom, hogy attól, hogy lenyeltem, nem lehetek terhes, de előtte bennem volt kb. 20-30 percen keresztül! Nem tudom, hogy akkor juthatott-e spermium belém...

20L


2010. nov. 6. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe eshettél.

Nem kellett volna gumi nélkül dugni. Menjél tabiért, vagy várjál két hetet és csinálj tesztet.

2010. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
basszus 14 évesen is tudom, hogy az előváladétól is teherbe lehet esni..és itt szidja mindenki a velem egykorúakat..mikor vannak felnőttbe is felelőtlenek..embertől függ..
2010. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!