Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Furcsa, ha csak félévi járás...

Furcsa, ha csak félévi járás után szeretnék lefeküdni a barátommal, aki 23 éves?

Figyelt kérdés

A mai világban nem túl hosszú idő ez? Csak hát én szűz vagyok, és nekem idő kell, hogy meg tudjak bízni benne.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 7. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem,én is ennyit vártam az első előtt.Viszont az fontos hogy ne szabdjál meg előre magadnak ilyen időpontokat,ne tekintsd státusszimbólumként a szüzességed.Ha előbb érzed ugy,hogy bizol benne és szeretnéd,ne várj csak azért,hogy leteljen a "határidő":-)
2009. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Csakis úgy cselekedj ahogy neked,nektek a legjobb!


A véleményem pedig az,hogy nem furcsa ha fél év után történik meg közöttetek a gyönyör.

2009. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

szia! ha 1év kell hozzá akkor addig várj... én is vártam kb fél évet és sokkal mélyebb kapcsolat alakult ki ezáltal. arról nem is beszélve, hogy nagyon jó élményként éltem meg (lelkileg) az első alkalmat, amit a lányok 90%-a nem mondhat el magáról.

amúgy sok sokkal idősebb lányok/fiúk szüzek még 25 felett is...csak nem mondják, tehát te is addig várj, amíg akarsz!

2009. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazából még egy nőtől sem hallottam, hogy utólag megbánta, ha 1 nap, ha 1 év után feküdt le a sráccal. Szerintem nem ezen múlik. Ha évek után fekszel le vele, akkor is ugyanúgy érhet negatív tapasztalat.
2009. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem hosszú idő! Én is vártam fél évet az első alkalommal. Csak akkor tedd meg ha felkészültél rá:) Nekem azt mondta a kedvesem hogy vár amennyit csak kell. Én fél év után éreztem hogy felkészültem rá testileg lelkileg, És így hogy ennyi időt várt rám, talán még óvatosabb volt még gyengédebb volt velem. És még mindig együtt vagyunk:) Több mint 2 éve:)

2009. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az én barátom 20volt és majdnem egy év után történt az első:)
2009. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúnak nagyon kellemes az olyan várakozás, amikor egyre többet fedezhet fel belőled, és egyre szorosabb a viszony köztetek. Nem sok a fél év 'felfedezés' - több is lehet, és tényleg ne kösd időhöz. És már a lefekvés előtt ismerjétek meg egymást jól - le legyen meglepetés, ha belédnyúl, és nem árt, ha már egymás orgazmusát is ismeritek. A szeretkezés ne egy nagy ugrás legyen - hanem az addigiak természetes folytatása :-)
2009. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nem gondoltam volna, hogy ennyi türelmes ember van. Azt hittem, hogy elvárás, hogy már egy-két hónap után ágyba bújjak vele. Persze nem kötöm időponthoz, csak kb. mondtam. Nagyon köszönöm még egyszer a válaszokat!
2009. jan. 7. 18:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne má',akkor én meg sem merek szólalni,1,5 éve boccs már több,idelye húzom vonom a dolgot,de hála Istennek a barátom megérti,én sem tudom,hogy,de megérti,még én sem készültem fel rá,nekem ez egy hosszú lelki folyamat,pedig 20 vagyok(lány)
2009. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Érezni fogod, hogy mikor jön el az ideje, a szexnek. Lehet hamarabb ,lehet később,szóval ezt tényleg nem lehet időhöz kötni, de ha úgy érzed, hogy megbízol benne akkor mehet! De azért gondolom már kezditek felfedezni egymás testét, gondolok itt előjátékra, pettingre, szóval gondolom nem az első szeretkezés alkalmával fogtok egymáshoz érni. Először mesztelen látni a másikat meg ilynek! Szóval annak tényleg egy lépcsőnek kell lennie egy új dologhoz, de nem ugrásnak! CSak ügyesen, és ha türelmesek és óvatosak vagytok egymással tuti, jó lesz az első, vagyis nem lesz negatív élmény! Nekem szerencsére nem volt negatív élmény az első ,sőt még mindig vele vagyok! :) ! (17-től és most 23 vagyok )

Szóval csak nyugi és addig is fedezgessétek fel egymás testét!

2009. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!