Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves srác vagyok és még...

22 éves srác vagyok és még szűz. Az utóbbi időben egyre többet maszturbálok, ez normális?

Figyelt kérdés
Szedjek fel egy prostit?
2009. jan. 4. 01:11
 1/6 anonim válasza:
Nyugodtan masztizhacc abból nem lex bajod, de a prostit ink. hagyd. csajozz be és majd vele!!
2009. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tom mi értelme lenne,ha felszednél egy prostit...azt fizetni is kell nem?Meg általában az egyszeri alkalom,szóval nem hiszem,hogy egy keféléstől kevésbé leszel kanos...:D
2009. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg kicsit el vagy késve a a dolgokkal, de szerintem arra gondolj, hogy egyik lány sem örülne annak, ha ő egy prosti után következne. ez neked sem jó, mert ebből az első barátnőd arra is gondolna, hogy senkit sem tudtál felszedni, és hogy igénytelen vagy. főként szüzességet így elveszíteni, szerintem ezt ne csináld. inkább járj többet buliba, társaságba, vagy ha önbizalomhiányod van, tegyél ellene, már amin lehet javítani-pl. testformálás. amúgy pedig türelem, és biztosan lesz majd barátnődet. nem vagyok tapasztalt ebben a témában, de a maszturbálás kitűnő lehetőség arra, hogy mgismerd a testedet és pl. kiagyakorolhatnád, hogy hogyan kell lassan elmenni, hogy ne az legyen majd az első alkalomkor, hogy kb 1 perc alatt elmész. sok sikert és türelmet
2009. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is egyet értek az elöttem hozzászólókkal! De pl. a kemény edzés nagyon nagyon jó ötlet! Azon kívül hogy az alakod vonzóbb lesz a nők számára a hormonális változások miatt is magabiztosabb leszel!
2009. jan. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha gyúrok az tényleg növeli az önbizalmam, csak lusta vagyok meg nincs is sok időm. Majd változtatok.
2009. jan. 6. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Dugd a kuvákat, annak csak egyszer kell fizetni!

Barátnőnél meg van wszületésnap, nőnap, valentinnap, karácsony és így tovább....

2010. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!