Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnatok tanacsokat adni?

Tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés

a baratnom szuz, hamarosan lefekszunk. aszt szeretnem ha neki a leheto legjobb lenne az elso. Mit tehetek ennek erdekeben, hogy ne fajon neki annyira, stb. A lany 18 eves en 20 vagyok

ha lehet normalis valaszokat akarok. eloreis koszonom


2010. okt. 1. 18:05
 1/10 A kérdező kommentje:
ui. meg nem volt dolgom szuz lanyal
2010. okt. 1. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt,elmeselem,ha lehetseges egy romantikus szobaban,:


legtobb 2-3 gyertya egjen csak,ennyi vilagossag boven eleg,rozsaszirmok a foldon,egy kis zene de ez is halk legyen,nem tull hangos,en ilyen zenet hallgattam akkor:


http://www.youtube.com/watch?v=n2XvRs2rqHA&feature=related

ezt tudom ajanlani,nagyon megteszi a hatasat,egy uveg bor,vagy pezsgo es ket pohar egy asztalon,es legyen egy agy is,lassan smaroljatok,nagyon lassan,a kezeid es a szad sose maradjon tetlenul egy lany testen,adjal bele minden erzesed,csokold vegig a lany minden kis apro reszet mielott meg a melltartot es a tangajat levenned,nagyon lassan csinajjal mindent,elvezni fogja,mondjal pozitiv szavakat neki,pl gyonyoru tested van,stb.....,(en kb egy ora utan vetkoztettem le a csajt fehernemube addig tapiztuk egymast,ittunk,smaroltunk) na,amiutan lassan lekerulnek a tobbi ruhak is,hamarabb melltarto es csak jova ra az also fehernemu is,legtobb idot a lanynak a belso combjain tolsd,csokold a terdetol felfele haladva lassan,mikozben a kezeiddel olelgeted es maszirozas szeruen vegigjarod a testet,amikor a bugyija szeleig ertel akkor hadd felbe es csokold a hasanal,ettol kessz lessz a lany,meg jatszodjal vele egy kis ideig es utanna mar tudni fogod hogy mi kovetkezik,remelem segitettem


sok sikert 22/F

2010. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
legyel óvatos, gyengéd, figyelmes.
2010. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van egy kis gond a maszirozasal. nagyon csiklos a lany
2010. okt. 1. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

valami kremmel csinald,es ovatosan,ne fejjel ez csak az elejen van amig felnek hogy vajon mi lessz,amiutan teljesen ellazult,azutan fog jonni a java,olyasmiket fog mondani a lany amiket soha nem mondana el maskor,en egy egessz ejjel szeretkeztem vele,nagyon elvezte,es tudom hogy sosem fogja elfelejteni,nyujsd el te is ameddig csak pirod vagy megteheted


22/F

2010. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az tuti h hoszu lesz
2010. okt. 1. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:

En is szeretnem h tokeletes legyen a baratnommel az elso csak sajnos az szinte lehetetlen:|

a korulmenyek miatt (pedig en jobban szeretem a romantikat mint o :P )

2010. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18:18 áááhhh, már attól is kész voltam ahogy leírtad :)
2010. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 crystal90 ***** válasza:
nah es h sikerult :D?
2010. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15:55 os 18:18 áááhhh, már attól is kész voltam ahogy leírtad :)


miért lennel kész?és ha még át is élnéd?szerintem egy nagyon tökéletes éjszakának hangzik.


köszi


a 22 éves F

2010. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!