Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? (kérdés túl rövid)

Szerintetek? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok a barátom pedig 14.Tudom h idősebb vagyok nála de szeretem.2 napja megkérdezte hogy nem akarok-e nála aludni,igent mondtam és akkor hirtelen felhozta hogy akkor megtesszük-e..Mondtam neki hogy még gondolkozom rajta.Nem tudom mit tegyek mert akarom is meg nemis:/
2010. szept. 30. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen tegyétek meg! Rituális öngyilkosság jó dolog

amúgy már dughattok

2010. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szerintem meg várjatok még legalább kiszőrösödik a nemi szervetek. Mi a f@szt akartok már ilyen korán gyerekek.

Vagy már ilyen rutinosak vagytok ? Ismerősek ezek a szavak: csikló, g-pont, prosztata, orgazmus, misszionárius póz, fetis...stb,stb.

Ha nem akkor elő a szótárral ! Azt majd egy 5 év múlva térjetek vissza a kérdésre !

2010. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gratis30 ***** válasza:

Látom a következő kérdéseidet! Miért hagyott el? Terhes vagyok? Miért fájt? Vajon jól csináltam? Sztem a tojáshélyat szedjétek le a seggetekről mielőtt nekiálltok!

Ha az én lányom lennél már kifordított bundás csizmát csináltam volna belőlled!

2010. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ha már felvetődik benned az, hogy "talán" akkor nem ő az igazi.
2010. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem jo otlet!!!


a fiunak semmi tapasztalata sincs es szerintem neked sem.

Konnyen teherbe is ejthet!!!


Nehogy mar olyen konnyen oda add magad!!!


18/F

2010. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem attól függ,mióta jártok ... ha friss a kapcsolat ne siesd el !!! 16/F
2010. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15:16 Több mint 7 hónapja vagyunk együtt.
2010. okt. 3. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!