Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mennyi idő után várjátok...

Fiúk! Mennyi idő után várjátok el a lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés
És kb egy Normális kapcsolatban mikor következik be a petting?
2010. szept. 24. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
:D Aranyos válasz, de a kérdésre szerintem korrektül válaszoltam.
2010. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azért lettél lepontozva, mert 18 felett sem várható el az 1 hét utáni szex.

(Én 1 hét ismertség után még járni se járnék senkivel, ez az idő épp arra elég, hogy randizgassak, megismerjem a leendő párom. Ha 1 hét után elvárná, hogy szexeljek vele elküldeném a p.csába. Az a pasi, aki még annyit se képes várni, hogy megismerjük egymást, annak csak a szex a lényeg.)

2010. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

mi 3 hónap után pettingeltünk először,15 voltam

már 2 éve együtt vagyunk

2010. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

attól függ, hány évesek vagytok. meg mennyit tudtok találkozni, van-e rá alkalom... nem igazán lehet általánosítani. szerintem ha minden jól alakul, akkor max 2 hónap.

25F

2010. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
várjatok... a petting az minden dolog, amiben nincs sex. tehát a petting az csak simán simogatás, ölelkezés, csókolgatás, nyakán, tapizás... szerintem ehhez nem kell olyan sok idő ..:P
2010. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!