Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltátok már magatoknak...

Próbáltátok már magatoknak elvenni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Pl feldugsz magadnak vmi nagyobb tárgyat :DD Kipróbálta már ezt vki,ha igen milyen volt? Kicsit viccesxDDD
2010. szept. 19. 20:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

szüzesség elvesztése = szex :)

annyian félreirtéik... ha feldugsz magadnak pl egy villanyoszlopot, attól még nem veszíted el -.-"

2010. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elveszíted mert miért szűzhártya? Mert attól szűz 1 csaj hogy megvan neki...Ha megdugják és átszakad akkor már nem szűz de például ha a szerencsétlen felnyom magának 1 féltéglát és átszakítja akkor sem szűz már hiába nem himbilimbizett még! :D
2010. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De miért ezen veszekedtek, és mért nem olvassátok el a kommentáromat, amiben kifejtem hogy miért ezt irtam.....áájjxDxD
2010. szept. 20. 22:52
 14/14 anonim válasza:
Szerintem senki sem veszi el saját magának a szüzességét. Inkább megvárja azt a fiút aki elveszi neki.Én még nem hallottam olyan lányról, aki szűzen megdugta volna magát valami nagyobb tárggyal.
2016. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!