Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha a barátom...

Mit csináljak ha a barátom megujjazott, és az ujja épphogy csak kicsit véres volt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 22:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinalj semmit, atszakadt a szuzhartyad, mar nem vagy szuz igazabol. De mivel nem a nemi szervevel vette el a szuzesseged, ezert meg szuz vagy. Kivancsi leszek, a doki mit fog mondani a szuleidnek!

Hol laktok kulonben Magyarorszagon, csak kivancsi vagyok, hogy hol van meg ilyen felfogas, mint a ti csaladotokban van.

2008. dec. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy senkinek se esik le, hogy ez a szokás hol van..

Amúgy biológiailag már nem vagy szűz. Viszont elméletileg meg igen. Viszont a nőgyógyi azt fogja mondani, hogy már elvesztetted, szóval szerintem úszott a 100ezred :) Bár ha anyud hisz neked, akkor szerintem mondd meg neki, hogy szűz vagy, csak a barátod megujjazott.. Aztán vagy elhiszi vagy nem :)

2008. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ujjazás már szexuális tevékenység, szóval szerintem már akkor is bukta a százast!


Előző válaszoló? Kiknél van ez a hagyomány?

2008. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak elkeseriteni..de sajnos ,szomoru nap a mai..Mindegy,a kaparóson azért még nyerhetsz!!
2008. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne hol is van ez a hagyomány... Témához visszatérve: Elméletileg még szűz vagy mert nem a pénisszel történt a behatolás, gyakorlatilag meg nem. 100.000-nek és a sűzhártyádnak már szevasz....
2008. dec. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
*szűzhártyádnak Bocs az elírásért!
2008. dec. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem akarom leírni, hogy kiknél ez a szokás. Lehet, hogy csak a kérdező családja kicsit ilyen konzervatívabb, nem biztos, hogy ahhoz a népcsoporthoz tartozik. Megsérteni pedig nem akarom.

De szerintem ettől a többségnek már leesett (:

2008. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen amiket irtatok a kérdésemre!

De az h anyum mit akkar azt én leszaron magasról nekem nem kell pénz de az igazinak szeretném meghagyni h lefexek vele nem 1 meg 2 honapos kapcsolatnak!

A bugyuta válaszokkal kiméljetek köszike!

2008. dec. 21. 19:16
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van értelme a kérdésednek? Várj, kezdjük korábbról! Szerinted létezik olyan, hogy értelem? Na, ha ezekre már tudsz válaszolni, akkor azt is megérted, hogy miért kapsz ilyen válaszokat.
2008. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%
ha tudtad ezt a "hagyományt" (mellesleg a legmókásabb dolog amit mostanság hallottam), akkor miért nem volt annyi eszed előtte, hogy nem mész bele... meg talán mérleglni kéne,mi is a fontos a pénz vagy a szerelem... pontozz le nyugodtam:\
2008. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!