Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha a barátom...

Mit csináljak ha a barátom megujjazott, és az ujja épphogy csak kicsit véres volt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Te semmit, ő meg mossa meg!
2008. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de ha csak ujjazott mitöl volt véres???

Hogy mit csinálj ? Már ugyis mindegy mert megtörtént, ezek után nem értem a kérdést ? Szüz voltál ?

Erre nem tudok norm választ adni , pontozzatok le, kérdére válasz : mossa le._D

2008. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszike de most komolyan én szüz voltam mig ez meg nem történt!Ak most az lehetek e vagy sem? normális válaszokat ha kérhetem!!!
2008. dec. 18. 22:46
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Ajj, míg beléd nem hatolt a PÉNISZÉVEL és nem az ujjával, addig te szűz vagy! Azért vérezhettél, mert vagy felsértett, vagy a szűzhártyádat sértette meg, de attól még szűz maradtál.
2008. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

köszi szépen most megnyugodtam ak nem nyir ki anyum!

Mert sajnos a családunkban van 1 hagyomány h 18 ig szüznek kell maradni és ak 18 évesen el visz dokihoz és ha az vagyok ak 100.000Ft kapok

még egyszer is köszi

2008. dec. 18. 23:01
 6/22 anonim válasza:
100%
Úristen!Ne haragudj hogy ezt írom de te miért foglalkozol ilyenekkel ha ennyire nem vagy tisztában a szexualitás fogalmával?!Mennyi idős vagy??????Szerintem inkább tanácsokat kérjél anyukádtól és ne 100 ezer forintot!Na meg még a nyelvtan órákra kéne koncentrálnod jobban!!!Bocsi
2008. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Úristen!:D

Hát nem lesz a tiéd a 100.000 Ft. :D

Mivel valószínű a szűzhártyádat felsértette vagy "átszakította" (idézőjelbe teszem, mert ugye van a szűzhártyán lyuk tehát úgymond nem szakítod át:)), így tehát valójában nem vagy szűz.

Viszont!Szűz vagy, mert nem a péniszével hatolt beléd a fiú...

De a doki ezt nem fogja látni rajta, hogy na itt csak ujjazás volt!:DTehát ő azt fogja mondani, hogy nem vagy szűz.

Kicsit hülyén írtam le, de remélem érthető volt!:)

2008. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Jézus, még ilyen hagyomány is van, hogy 18 éves korod után ha szűz vagy, kapsz 100.000 Ft-t?! És ha 17 és fél évesen akarsz lefeküdni a barátoddal, szólsz, hogy várjon fél évet, mert neked kell a pénz?


Amugy a szűzhártyán már eleve van lyuk, és átszakadhat tornától, sprottól is. Ha meg nem vagy tisztában a dolgokkal, inkább hagyd az ujjazást, és tényleg tanácsot kérj, nem pénzt.


Jah és egy kérdés: a fiatalok általában 18 év alatt már végeznek önkielégítést, ismerkednek testükkel, magyarul a lányok ujjazzák magukat. Szóval akkor nálatok nincs ilyen? Bocsi, de ez a "hagyomány" baromság.

2008. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Jóóóóó ég, milyen hülye anyád van! Meg akarja vásárolni a lányának az erkölcsöt! Padlót fogtam, komolyan.
2008. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Ááááá!!! Ez fájt... 100.000Ft miatt szüznek maradni...annélkül nem megy?

Én is szüz voltam addig bár nem vitek el a dokihoz. Kérhetem a részemet??? :D

2008. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!