Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19/F szűz vagyok, mostantól...

19/F szűz vagyok, mostantól próbálkozzak a fiatalabbaknál kihasználva naivitásukat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 01:58
1 2 3
 21/27 Hanyat válasza:
Ha az az életcélod, hogy az első együtt lét ilyen körülmények közt történjen akkor tökéletes a korosztály. Ugyanis a tinilányok/fiúk presztízs kérdést csinálnak abból, hogy ki az aki szűz és ki az aki nem. Így nem gondolkoznak sokat ha színre kell lépni. Amúgy egy pár kedves szó, hamis ígéret stb még jobban oldja a gátlásokat. Én is pontosan így vesztettem el szüzességem anno egy 20 éves fiútól, azóta se hallottam róla. Nem mondom, hogy mindent bele, de tény a korosztályválasztásod a célra tökéletes....
2010. szept. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A fiatalabb csajok egyáltalán nem naívak, mivel fiatalon elvesztik a szüzességüket. Aki annyira fiatal, hogy naív, az már büntetőjogi kategória. Inkább arra figyelj, hogy ne tudják meg a csajok, hogy szűz vagy. Lökik a dumát, hogy kedves, figyelmes férfiak így meg úgy, de valójában a jó partira hajtanak, aminek egyenesen ellentmond, ha másnak még nem kellettél.


Ne tudják meg, hogy szűz vagy, akkor nem lesz gond.

2010. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Ne csinálj hülyeséget! Nem kell elkapkodni a dolgokat, aminek meg kell történnie, úgy is megfog történni:) Pár évvel ezelőtt én is úgy gondoltam ,hogy de jó lenne ha... De jól döntöttem és nem kapkodtam el(pedig lett volna rá alkalmam)azzal voltam először akit nagyon szerettem és szeretek még mindig. És amikor "végre" megtörtént, nagyon jó volt=)
2010. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

...igy van! Varj csak 30 eves korodig, hatha akkor majd megtortenik!

Ne hulyitsetek mar! Ha most nem szerez tapasztalatot, sose fog.

2010. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

1. Miért kéne elsietni, éretlenül- az elsőt?? Ez nem olimpia, hogy rohanni kellene...

2. A "kihasználom a naivitásukat" egyáltalán nem szimpatikus és nem becsületes - szerintem...

3. Talán jobb lenne megvárni, amíg valódi érzelmekkel rendelkezel, ha megszeretsz valakit.

2010. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. szept. 27. 16:24
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Én nem igazán akarom elolvasni, mások mit írtak, mert befolyásolná a véleményem, szóval bocsi, ha ismétlek.

Szerintem igenis próbálkozhatsz fiatalabb lányoknál, és nem kell őket rögtön elítélni, hogy tök idegesítőek, meg egyebek. Én 15 éves lány vagyok, és igenis vagyunk olyanok, akikkel jól össze lehet jönni.

2010. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!