Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19/F szűz vagyok, mostantól...

19/F szűz vagyok, mostantól próbálkozzak a fiatalabbaknál kihasználva naivitásukat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 01:58
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Már 2x előfordult velem hogy az alkalom adott volt az utolsó pillanatban pedig azt kaptam hogy "ne én legyek az aki elveszi a szüzességet majd valaki aki szeret" a másik pedig "nem akarom elrontani ezt a dolgot egy dugással" mind2 esetben a csajok nemsokkal a dolog előtt tudták meg, hogy szűz vagyok.A második elvileg érzett irántam valamit "ezt mondta" aztán lassan kihűltek a dolgok köztünk. Mind2 idősebb volt nálam de nem jönnek be a tini csajok akikkel egy értelmes szót nem lehet váltani. (A kérdés írója)
2010. szept. 18. 01:59
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
csak ha egy ki*bb*tt szemet allat vagy ... tovabbi jo estet ;)
2010. szept. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
bocsi amit az elobb irtam de szerintem nem helyes az hogy kihasznalod a naiv kisebbeket ... inkabb keres olyat akivel az agyon kivul is meg erted magad :)
2010. szept. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
.. akivel tudsz nehany normalis szot is valtani ....
2010. szept. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Így van.Neked se esne jól,ha kihasználnának, a csajoknak se..Lehet neki is Te lennél az első,aztán elbasztátok mind a ketten.Én 1 hónapja veszítettem el a szüzességem,baromira megbántam,1 alkalom volt az egész,nem szerettük egymást,csak megindultak a hormonok.Nem vagyunk együtt és mióta kimondtuk,hogy vége,azóta érzem,hogy szeretem,de ő engem nem..szuper érzés. :( Ő meg jön azzal,hogy legyünk barátok..Vasárnap nála alszom..nehéz ügy. "A szakítottunk, de barátok maradunk olyan, mint az, hogy megdöglött a kutya, de azért megtartjuk!" Kb így érzem. :D

18/L

2010. szept. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ez a kutyás hasonlat jó :D na én is ezt kaptam a második csajtól az elsőtől pedig h keressem fel pár év múlva...

(egyik sem volt szűz)


nem ott tartok h meg akarok dugni valakit gyorsan nem érzem magam kevesebbnek mert szűz vagyok. Csak tegyem kicsit le a mércét (életkorban) ??

2010. szept. 18. 02:14
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
19 vagy, 15-ig simán lemehetsz. Ez teljesen normális!
2010. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen nekem 16 éves barátnőm van. Bár én szeretem is és nem csak kihasználom.
2010. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%
Csak a lúzerek és pedofilok teszik le a mércét. Most komolyan egy olyan kislánnyal akarsz együtt lenni akinek a legnagyobb problémája, hogy jajj holnap írunk földrajzból? Egy férfi nem szűz. Egy kisfiú, vagy egy életképtelen valami lehet szűz, de egy férfi, vagy egy pasi maximum eddig nem csinálta. Nehogy már belépj a lúzerek világába. Ott van egy csomó korodbele, meg huszonéves lány, velük tudsz komoly kapcsolatot létesíteni. ha meg nem komolyat akkor is ki tudjátok élni a vágyaitok mint két felnőtt ember, nem az van, hogy jujj de fura érzés, jajj csak anyuék meg ne lássanak -.-.
2010. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgss szerintem rájuk. Most komolyan, minden 16 éves csaj 20 éves barátot akar. Szard le és tedd a dolgod! Én 18 éves vagyok és legalább kétszer akkora lúzer vagyok, mint te. Semmit nem fogok tudni mesélni az unokáinmnak... Én ezt tenném a helyedben.
2010. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!