Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem el a szüzességét?

Hogy vegyem el a szüzességét?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan eljutunk a szexig, eddig még csak az ujjazásig jutottunk el, de nagyon szűk neki. Egy ujjam még befér, de amikor a másodikat akartam, akkor szólt hogy fáj. Mit tudok csinálni hogy annyira ne legyen rossz neki? + ha látom hogy fáj neki, akkor "lelankadok". Előre is köszi!
2010. szept. 12. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
csináld neki 1 ujjal közben izgasd és egy idö után próbáld lassan a másodikat de ne egyböl teljesen hanem elöször egy picit és fokozatosan egyre bentebb. Persze ha fáj neki ne dugd tovább az ujjad.2 ujj után talán még próbálkozhattok a szeretkezéssel.(szerintem)
2010. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

pedig fájni fog bizony, a legjobb megoldás ha hirtelen benyomod és akkor csak egy pillanatig fog fájni neki. persze szólj előtte ne csak hirtelen meglepiből:D

mi is így csináltuk, jobb mint lassan tágítgatni ami marhára fáj mindenképp

2010. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
az ujjazásnak meg nem látom értelmét amíg szűz. az minden csak nem jó.
2010. szept. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem inkább tágítsd. Ha nem fér be két ujjad, akkor alapból be sem fog menni...

Én is azt javaslom, amit az első javasolt. Ha megy két ujjal, akkor próbálkozzatok.

2010. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

csatlakozni tudok az első válaszolóhoz.. nekem is fájt amikor először próbálkozott a barátom 2 ujjal de aztán lassanként tágította a hüvelyem.. fontos hogy a lány kellően fel legyen izgulva és kívánja is.. akkor elöbb-utóbb menni fog :) nem tudom ki volt az a barom aki azt írta hogy nyomd be hirtelen az ujjad.. szerintem ez hülyeség. a lánynak ez hirtelen hatalmas fájdalom is lehet az pedig elvenné a kedvét. én a lassúságot és a türelmességet ajánlom.. 2 ujj után már jöhet majd akár a szex. de ha engem kérdezel én az ujjazást is nagyon tudom élvezni néha. hülyeség, hogy nincs abba semmi jó. ha jól csinálják (márpedig miért ne csinálnák jól?) akkor isteni tud lenni. szóval sztem legyél türelmes és gyengéd. és itt most a lány mondja meg hogy mi neki a jó és mi az ami nem. remélem segítettem :)


L/19

2010. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem is ez volt a helyzet volt barátommal... de nála az volt a baj, hogy béna volt.


Egyszerűen nem tudta bedugni 2 ujját -.-"


szerintem körkörös mozdulatokkal tágítsd a hüvelyét, és majd be fog menni a 2 ujj is :)

2010. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. szept. 12. 18:58
 8/10 anonim válasza:
bocsi h kérdezek és nem válaszolok de csak anyi h ez mennyi idő alat tágul ki a lánynak anyira h 2 ujj is menjen?
2010. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NyelvZseni válasza:
34%

Szerintem semmi keresni valód lenn. Ha nem megy zökkenőmentesen, és önként bele, minek tágítgatni. Izgasd fel olyan szinten, hogy remegjen és még akkor is izgasd tovább. Aztán hagyd hogy beleüljön.

Ha nem tudod felizgatni ennyire akkor hagyd a csajt, és tanulj tovább. Ha úgy érzed mindent tudsz akkor kezd újra gyakorlatban. Egy a lényeg nem neked kell csinálnod, hanem neki önként és vágytól remegve, egyértelműen, és természetesen. Különben a történet csak rólad szól. És még a nevemről nem is beszéltem.

2010. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NyelvZseni válasza:
11%

Az előttem kérdezőnek szintén zenész.

Ha benyalok neki, 5perc alatt.

2010. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!