Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy egyéjszakás kalandban...

Ha egy egyéjszakás kalandban veszteném el a szüzességemet, akkor ribancnak tartanának?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még szűz, de már szeretném elveszteni..:S
2010. szept. 8. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki h van vele, de egyéjszakásra nem szűz kéne. Sorry. Tényleg várj egy kicsit, ha már eddig sikerült megtartani, akkor már ne ilyen módon veszítsd el.
2010. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
4 lány szüzességét vettem el eddig, ebből 2 ilyen egy éjszakás volt. Lehet szép élmény is, ne stresszelj, ez a lényeg:) (29F)
2010. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki tartana annak?


Ha mindenkinek elmondod, akkor biztos mindenki annak fog tartani. De ez miért ne maradhatna közted és a srác között?

2010. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod valaki leszólna ezért ne mond el neki. Egyébként sincs senkinek semmi köze ahhoz, hogyan és kivel veszted el.


Jól gondold majd át, hogy akarod-e, ne az legyne, hogy később megbánod.

2010. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
0%

Az a baj, hogy ma már szinte az összes csaj így gondolkozik, h elveszítem 1 éjszakás kaland során és nem gondol bele abba, h később majd jön 1 srác akivel szerelmesek 1másba és mondjuk a srác örülne neki ha ő lehetne az első!!


TÚL SOK A R.I.B.A.N.C a Földön!!

2010. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
00:09-nak teljesen igaza van. engem is nagyon idegesített, hogy a barátnőm nem votl szűz (főleg hogy én meg az voltam), szerintem ne veszítsd el, cska olyannak add oda, akiről úgy érzed, hogy megérdemli...
2010. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 kukkumpityere ***** válasza:
én biztosan annak tartanálak...szóval inkább ne:D
2010. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kukkumpityere ***** válasza:
de figyu....mi a pláne abban ha elveszíted? az úgyis csak akkor jó ha olyannal csinálod akit szeretsz...szerintem jobb ha vársz....semmiről sem maradsz le :)
2010. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kukkumpityere ***** válasza:
szerintem 00:09 és aki igazat adott neki az barom ...már bocs...de miért lenne baj ha a baratnőd szűz? ökör....inkább örülhetnél hogy neki te voltál az első
2010. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kukkumpityere - te vagy a barom, de még mekkora :), olvasd el szép lassan és alaposan amiket leírtunk, és akkor le fog esni, hogy pont azt mondtuk, hogy az a jó ha szűz, és hogy pont az idegesítette engem, hogy ő nem volt az, én meg igen... és pont emiatt érveltem amellett, hogy ha nem is az élete párjával, vagy azzal akivel leéli az életét, de legalább egy olyan srácnak adja oda, akivel el tudná képzelni az életét, és úgy érzi megérdemli, persze, lehet később mégse jön össze és szakítanak, de akkor is jó és szép emlék marad és nem bánja meg... szerintem :)
2010. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!