Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan csinos lány, aki...

Van olyan csinos lány, aki még 18 évesen is szűz?

Figyelt kérdés

Nem a molett 18 évesekre gondolok itt, mert náluk gátlások miatt is lehet ez a helyzet, hanem akikre tényleg azt mondják a férfiak, hogy csinosak, és nem hinné róluk senki, hogy szüzek még.

Erre lennék kíváncsi, mert szerintem nem sok van :)

Üdv.


2010. szept. 6. 10:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
75%
18 éves lány vagyok, és senki nem hiszi el hogy nem vagyok szűz. A suli egyik legszebb lányának tartanak, nem vagyok visszahúzódó vagy gátlásos sem, egyszerűen csak nem találtam meg azt, akit igazán szeretek, és úgy érezném, hogy szívesen megtenném.
2010. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ennyi normális válasz jött! :)

Akkor vagytok még, örülök neki! ;D

Üdv.

2010. okt. 4. 07:12
 33/38 anonim válasza:
Nekem van egy 20 éves barátnőm, nagyon csinos, szép az arca, és még szűz.
2010. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Én később veszítettem el.

23/L

2010. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
van
2010. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Van-van =D Én 18 vagyok és még szűz vagyok (persze most jöhetnek a szűklátókörüek véleményei is, hogy nem vagyok csinos, de azt nem is mondtam x) Nem vagyok egoista) Amúgy a csinosság eléggé relatív...
2010. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Aha, van. 25 éves vagyok, és szűz. Ha látnátok, el se hinnétek. :D Csinosnak tartom magam, és sok ilyen visszajelzést is kaptam. Egyszerűen nem voltam még szerelmes, bár voltak kapcsolataim, de egyik sem volt az igazi. Akkor meg minek? Inkább kivárom azt, akivel kölcsönösek az érzelmeink.
2010. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk én még sajna nem találkoztam 16 feletti szűzzel, jó lett volna (lenne), mert nálam csak azok jöhetnek szóba. Nem tehetek róla, talán régimódi vagyok, talán iszonyú féltékeny, vagy nem is tudom. Az én álmom egy 17-18-as lány: csinos, okos, SZŰZ, kedves és bejövök nála. 18F.
2011. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!