Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, ha egy pasi...

Miért van az, ha egy pasi megtudja, hogy még 30 évesen szűz vagyok, akkor faképnél hagy? Tudom, hogy ez valakinek gáz, de nekem fontos.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Megjegyezném, hogy a kérdező hibátlanul írt. Egy "hogy" talán beszúrható lenne, de hibásak nem nevezném a mondatot.

Egy korrektor

2010. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na jó, a hozzászólásában az ő. Ezzel együtt miért nem a problémájával foglalkoztok?
2010. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

ma 18:02


Erre reflektáltam.

Elég gáz, hogy 4 emberből egy sem vette észre, hogy a TÍPUS hosszú Í, míg a NÖVELTÉK rövid Ö.



De, hogy a kérdező is kapjon választ:

Azért kapnak tőled sikítófrászt, mert egy 30 éves nővel egy korban hozzá illő férfi kezd, aki viszont már régesrégen kinőtt abból a korszakából, hogy élvezi, ha "tanítgathat" egy tapasztalatlan lánykát. Egy meglett férfi már arra vágyik, hogy a társával ne szenvedni kelljen az ágyban, hanem rutinosan tudjanak sexelni.

Arról nem is beszélve, hogy az első gondolat, ami átfut az agyán, hogy "MIÉRT" szűz még ez a nő 30 évesen... Biztos frigid / finnyás / szentfazék / elmebeteg vagy valami nagyon durva...

2010. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
kedves 18.58... foJtottad.... ha már más helyesírásába kötsz bele, legalább hagyd már meg azt az illúziót,hogy te 100%-ig helyesen tudsz írni...
2010. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Ne keseredj el, én 44 évesen szűz vagyok és most találtam egy aranyos, türelmes férfit akit elsőre meglepett ugyan a dolog, de kitart mellettem. Lassan haladunk egymás testének a megismerésével, egy kis simogatás, puszik...


Megint csak azt tudom mondani ne keseredj el, azok a férfiak mind csak minél gyorsabban szexelni szerettek volna veled. Aki hosszú távra keres társat és komolyan akar VELED foglalkozni, az nem fog ezen kiakadni, hogy szűz vagy. Segíteni fog neked mindenben. Persze ne az első randin mondd meg neki, hogy szűz vagy.


Aki csak szexpartnert keres az az els három randin mindíg kiderül. Nekem is volt rengeteg férfi aki már az első randin szexelni akart, voltak elég dúrvák is, de két jól irányzott pofonnal mindíg sikerült megoldanom a problémát.

2010. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Képzeld, ha ezt 20 évesen éled át, most lenne 24 évnyi tapasztalatod a saját testedről. Mennyivel többet tudnál nyújtani annak az embernek akit szeretsz. Dehát jobb későn, mint soha, az biztos.
2010. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Hát mondjuk jobb mind aki 13-14 évesen veszíti el :SS de te 44 évesen nem hiszem el h komplett vagy :SS és te 30 évesen..keress magadnak egy rendes pasit és mindent bele.
2010. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nem vagy egyedül. Én 31 évesen még szűz vagyok, nem szégyellem, de már szeretném elveszteni.

Csak az a baj, hogy a 30-as pasik szinte "menekülnek" a szűz lányoktól. Nem akarnak "bajlódni" az ágyban.


00:21 Hol lehet normális pasit találni? Engem is érdekelne.

2010. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nincs igazatok.


1. Ha egy férfi szeret egy nőt, akkor a szüzesség nem "bajlódás neki".

2. ha két ember szerelmes egymásba gyorsan belejönnek...

3. érdekes, hogy egy szűz nő nem tud mit nyújtani-egy nő mindenhogy tud mit nyújtani-ellenben a pasikkal.... az inkább aggasztó, hogy a pasik 50-60%-a tapasztaltság ellenére nem tud a nőnek semmit nyújtani...

2010. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!