Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, ha egy pasi...

Miért van az, ha egy pasi megtudja, hogy még 30 évesen szűz vagyok, akkor faképnél hagy? Tudom, hogy ez valakinek gáz, de nekem fontos.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gond,ha fiatalabb lennél örülnék egy szűz nőnek:)

21f

2010. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán előző kapcsolataiból rossz tapasztalat....

vagy esetleg neki fontosabb a szex, meg a kielégülés,mintsem az érzelmek.

2010. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert ez arról árulkodik, hogy bizonyos fokig prűd vagy. Az ilyesmit pedig a modern harmincas pasik nem szeretik.
2010. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert egy 30 éves felnőtt nőtől már elvár az ember némi tapasztalatot, meg szexuális érettséget. Én is faképnél hagynálak, kivéve ha már előbb beléd szerettem, minthogy ezt megtudjam rólad. Mert úgy gondolom nem lehetsz egy nagy élmény, ha még te magad sem tudod mit szeretsz és mit hogyan élvezel. Fogalmad sincs mit hagysz ki, mitől fosztod meg magad már vagy 10 éve holmi idejétmúlt "elvek" vagy vallás, vagy nem tudom mi miatt. Szerintem ez kicsit nem normális, talán emiatt menekülnek el mellőled a férfiak.
2010. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak félénkebb nők,így ismeretlenül nem tudom miért is jó vagdalózni.....kedves utolsó.
2010. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Félénk tipusú vagyok,és a csalódások ez csak nővelték.
2010. szept. 3. 18:02
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem nyelvtankönyvekbe folytottad a bánatod...
2010. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18.58-Ha már nem tudsz másba, akkor a helyesírásba kell belekötni.:) Átolvastam legalább háromszor, 1 db helyesírás volt benne.... Szerintem olvasgass egy kicsit több gyk-es kérdéseket, és akkor majd meglátod mekkora a különbség a Kérdező helyesírása , és a többi kamasz' helyesírása között. Vagy ha már sokat olvasgattál itt akkor tudod.
2010. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit ilyesztően hangzik, ha egy lány 30 évesen szűz. de csak ezért biztos nem dobnám azonnal.
2010. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézz be ide, vannak jó arcok. 30-on túli szűz pasik is.

[link]

Nekik is megvannak a maguk görcsei, ezért néha vannak bunkó beszólásaik, de amúgy rendesek. Talán hasznos lenne tapasztalatot cserélnetek.

2010. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!