Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Muszlimoknál mi van, ha egy...

Muszlimoknál mi van, ha egy lány az első sex alkalmával nem vérezik, pedig szűz volt a lány?

Figyelt kérdés

Most ez eszembe jutott, de egy ideje már foglalkozta a téma, csak elfelejtettem kiírni :)

Egy cikk alapján ugrott be, annak is az egyik bekezdése olvasása során:


"A különböző kultúrákban eltérően gondolkoznak a vagináról, a szüzességről és a szűzhártyáról is. Drenth szerint általánosságban “elég nehéz megtudni, hogyan gondolkodnak a női nemi szervekről a különböző kultúrákban. Hollandiában megpróbáljuk elmagyarázni a muszlim lányoknak, hogy nem minden szűz vérzik az első közösülés során, amit képmutatásnak és csalásnak tartanak. Tíz éve olvastam, hogy még a modern Japánban is visszavarrták az ifjú menyasszony szűzhártyáját. Nem csodálkoznék rajta, ha mára ez eltűnt volna.”"


(forrás: [link] )


Szóval most tényleg mi történik ilyenkor? Megvádolják szegény lányt? Vagy vannak ennyire felvilágosultak, hogy ezt a tényezőt is bekalkulálják? (Én kétlem sok szegény pásztorról, akik biológia könyvet még nem láttak.)

Szerintetek?


2010. aug. 8. 09:22
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs "vérzik" nem vérezik XD
2010. aug. 8. 09:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elhiszik vagy nem. Embere válogatja, a vért a lepedőn egyértelmű bizonyítéknak tekintik. Magyarán az a lány aki nem vérzik az így járt.
2010. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Náluk minden lány vérzik.


Ha vérzik akkor azért, ha nem vérzik akkor meg azért (de akkor az orra)

2010. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
83%
kivonszoljak a piacra es megkovezik, de ezelott az apja kitagadja a csaladbol
2010. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Kinnyirják.Általába az apa teszi mert szégyen esett sa családon.Van egy népcsoport,ahol a nők pináját bevarrják kislány korukba,csak kis rést hagynak hogy majd a menstri kifollyon.Majd a férj nyisszantja fel a nászéjjszakán.Ha esetleg a kis résen nem tud kifolyni a mensi,és begyullad,a lány hasa feldagad,akkor neki is vége mer t apuka azt hiszi hagyta magát megdugni
2010. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira ők sem ostobák, mint az utolsó válaszoló.

Egy tipikus mai észlény.


De én vagyok a hülye, mert mindig azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb, de néhányan bebizonyitják, hogy mégis van.

2010. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Az iszlám vallás szerint a házasság érvényességének egyik feltétele a házasságkötésen túl a házasság elhálása. Ez már azzal megtörténik a vallásjog szerint, hogy az ifjú pár kettesben marad egy zárt helyiségben. Mohamed próféta tanítása szerint legjobb, ha az esküvőt este tartják, a menyasszony és a vőlegény ezután félrevonulnak, rituálisan megmosakodnak, imádkoznak és fohászkodnak egymásért. Ezután következhet csak az első szeretkezésük. Ám az iszlám vallásjog szerint ennek sem kell kötelezően az első éjszakán megtörténnie, s nem szükséges semmilyen tárgyi bizonyíték arra, hogy az megtörtént.


A házasság csak akkor érvényteleníthető a férj részéről, ha kiderül, hogy a feleség terhes, s azt eltitkolta. Azon az alapon, hogy a nő nem vérzett, nem lehet felmondani az iszlám házassági szerződést.

2010. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%
ha a lány nem vérzik akkor tesznek róla hogy vérezzen....
2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olvasd el a Zarándok című könyvet abban minden benne van, de még az ellentétek is minden, persze szerintem van benne ferdítés itt-ott de ez különvélemény
2010. aug. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen az a könyv?
szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!