Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg rossz a szűz pasikkal...

Tényleg rossz a szűz pasikkal a szex? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert hamar elmennek, és bénáznak, ami nem feltétlenül mindig aranyos, hanem idegesítő is lehet.


De amúgy is, szűz pasival csak egyszer tudsz szexelni mert utána már nem lesz szűz. Az első szexnek meg mentálisan van sok utóhatása, de fizikailag az első még nem olyan jó, mert a lánynak fáj, a fiú meg hamar elmegy, és később mindenki csak jobb lehet a szexben.

2010. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Énis voltam már szű fiúval,bár nem olyan ügyes mint a tapasztaltabbak,de nem volt rossz
2010. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
29%

hát nekem mnagyon rossz élményem van szűz pasival.

- remegve bontotta ki a gumit

- alig talált be a lyukba

- és hamar elment.

-.- sztem ez azért gáz

2010. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyan lányt aki már volt kb 100 csávóval...aztán lefeküdt egy szűz sráccal...és most az a fiú neki a szexisten. szóval ennél nagyobb baromságot sose hallottam. az elméleti tudás, gyakorlatba átvitelén múlik minden...lehetett már valaki 400 nővel ha egyszerűen nem tudja használni azt ami van. :)
2010. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hathyla válasza:
82%

en is voltam mar szuz pasival nem olyan jo volt mert kicsit szuk volt meg fajt neki, szal nem jo!!

Pisti 24/f

2010. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Bocs.. de utolsó b*zi ? xD mert azt irta volt fiuval de pisti a neve XD


Egyébként én is szűz voltam meg a srác is akivel megvolt és háát hasonló volt mint amit az egyik válaszoló irt..csak annyiban volt más hogy nem tudta kibontani a gumit és nem mert odanézni végig csukva volt a szeme...

2010. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem rossz...:)

sőt aranyos h gyengéd és miden pillanatban figyeli h mijó neked*.*....

2010. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!