Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy lassan én...

Miért van az, hogy lassan én érzem magam kellemetlenül azért, mert 20 évesen meg nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, holott már a tinik gyakorlottabbak a szexben mint a legtöbb prosti?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt válaszokat a szex témakörben...és 13-14 éves kislányok már arról beszélnek hogy hány éve szexuális életet élnek....csak én tartom értéknek azt, hogy olyannal legyél elsőre akit szeretsz?plusz hogy kell bizonyos érettség a szexhez?Nem azt mondom, hogy legyen valaki 30 éves az első együttlétnél, de ne is 13! fiúk véleményét is várom! 20/L
2010. aug. 5. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

már ne haragudj de szerintem nem normális ha valaki 20 évesen még szűz... egy csomó kellemes érzésről maradsz le, ne feledd egyszer élünk, a sex pedig nagyon jó

25/F

2010. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hidd el becsülendő, hogy érintetlen vagy és ezt nagyon fogja értékelni a leendő párod nincs annál kiábrándítóbb amikor egy lányról kiderül, hogy 5-6....X barátja/partnere volt az ember előtt, hát ilyennel az ember nem tervez hosszútávra, mert kinek kell a falu kurv@ja majd mindenki arról beszéljen, hogy a gyermekeim anyja ennek is meg annak is megvolt. A fr@ncokat.

Szóval az ilyenek majd nem kellenek senkinek sem, max egy patronra.


Tisztellek 20L.


27/F

2010. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia! Én 15 éves voltam amikor együtt voltam a mostani párommal(ő idősebb nálam 5évvel),azóta 5 év telt el és mindig jól megvagyunk. Nem bántam meg,hogy akkor megtörtént,viszont azt gondolom,hogy addig várj míg szeretnél,és úgy érzed,hogy eljött az ideje,azért ne menj bele,mert cikinek érzed azt,hogy még nem történt meg.

Még bőven lesz időd élvezni később is :)

2010. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem ilyen elhatározás kérdése, hogy én direkt tartogatom magam. ha van valaki akit szeretsz és már kialakult a bizalom, akkor természetes, hogy megtörténik. igazáből minegy, hogy 15 vagy 25 évesen. nem kell ezen görcsölni.
2010. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!