Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy lassan én...

Miért van az, hogy lassan én érzem magam kellemetlenül azért, mert 20 évesen meg nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, holott már a tinik gyakorlottabbak a szexben mint a legtöbb prosti?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt válaszokat a szex témakörben...és 13-14 éves kislányok már arról beszélnek hogy hány éve szexuális életet élnek....csak én tartom értéknek azt, hogy olyannal legyél elsőre akit szeretsz?plusz hogy kell bizonyos érettség a szexhez?Nem azt mondom, hogy legyen valaki 30 éves az első együttlétnél, de ne is 13! fiúk véleményét is várom! 20/L
2010. aug. 5. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
hát benned ezt nagyon fogja becüslni vki hogy nemfeküdtél le füvel fával :) legalábbis én becsülném 18/F
2010. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem nyugodtan lehetne szexuális kapcsolatod!
2010. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj, de azért ilyen sokat talán nem kellett volna várnod:)


am még én is szűz vagyok, és már tervezem az elsőt, csak még nincs kivel...


17f

2010. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
ne is haragudj de kinek kellene akkor rosszuléreznie magát? nekem??
2010. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
hát igen sokan nem értékelik a szüzességet, énis régen elcsesztem igaz fiú vagyok de nemkellett volna mert akit igazából szeretek vele szerettem volna hogy legyen az első. én megbántem mert elhamarkodott döntés volt és nem gondolkoztam túlságosan sokat ezen a dolgon... én nagyon becsülném hogy 20 évesen még szűz lenne a barátnőm. ne érezd magad kellemetlenül-e miatt becsülendő szal szerintem nekell kellemetlenül érezned magad. inkább azoknak akik elhamarkodottan döntenek és 13 évesen már..
2010. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez legyen az utolsó ami miatt kellemetlenöl érezd magad.

Az a férfi aki szeretni fog, mindennél többre fogja értékelni, hogy Neki adod majd oda.

Én kifejezetten örülnék ilyen Nőnek, mert sokszor rossz a tudat, hogy Én vagyok jobb esetben a 22. aki behatol.


21/F

2010. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel problema. inkabb azzal, h 15-16 evesek idejonnek, es osztogatjak a tanacsokat 2-3 eves "tapasztalattal". ok mar valoszinuleg soha nem tudjak meg, milyen az igazi szex, mert belehajszoltak magukat - akarmit is mondanak. azert az erdekelne, h volt-e mar legalabb parkapcsolatod. inkabb az lenne a problema, ha az nem lett volna eddig. szexelni meg majd akkor szexelj, ha ugy erzed, eljott az ido es a megfelelo partner. csak nehogy kifuss az idobol.
2010. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, és én is 20évesen szűz vagyok, de kezdek rájönni, hogy nem olyan könnyű megtalálni az "igazit"

Lehet hogy várhatok még rá 5évet is akár:s

20f

2010. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hmm én 18 voltam , és nem bántam hogy addig vártam , akkor szerelmes voltam , nagyon , let is belőle egy éves kapcsolat, most 20 vagyok, de most ugy érzem jobb lett volna várni , annaka adni akit most szeretek 20/L
2010. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igen volt már kapcsolatom..az egyiknél még nagyon fiatal voltam (16)a másiknál pedig már terveztem, mert úgy éreztem, hogy ő az igazi, de aztán szakítottunk mielőtt megtörténhetett volna, mert rájöttem, hogy ezt csak én gondolom így és hogy a srác nem a akinek én hittem..:(
2010. aug. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!