Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leakarok vele feküdni. De...

Leakarok vele feküdni. De fájni fog az biztos?

Figyelt kérdés

10 hónapja járok a barátommal. Én úgy érzem, hogy kész vagyok elveszíteni a szüzességemet. de attól félek h vérzeni fogok és fájhat. Ez minden első alkalommal így van?

15L


2010. aug. 5. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En 16 voltam. Nem vereztem, nem fajt. Bar jo se volt. Aztan a gyakorlat megtette hatasat :)
2010. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Látod látod, éppen ez jelzi azt, hogy mégsem vagy még készen rá teljesen: "de attól félek h vérzeni fogok és fájhat."


Lehet, hogy eléggé fog fájni és vérzel is majd, az is lehet, hogy nem. Mindenkinél más.


Ám szerintem ha majd valóban készen állsz a szexre, akkor már annyira fogod kívánni (magát a szexet és a barátodat is), hogy nem fogsz majd ilyen kérdést kiiírni. Várhatnál még 1-2 évet, de persze te tudod.

2010. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat!

mikor vele vagyok akkor nem érdekel csak itthon filózok rajta..:S:(

de köszike még átgondolom!

2010. aug. 5. 17:49
 5/10 anonim válasza:

én 17 éves vagyok..pár hete vesztettem el a szüzességemet a barátommal 16hónap után :) valami eszméletlen volt..igaz hogy én kérdeztem rá hogy akarja-e..de az már máskérdés :) nekem is,és neki is az volt az első. felejthetetlen volt mindkettőnknek. azelött énis paráztam,hogy vérezni és fájni fog...de jó volt az előjáték és egyáltalán nemfájt..és nem is véreztem :) kényeztessen a barátod sokat akkor nem lesz gond :)

sok sikert!

2010. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszii :)
2010. aug. 5. 19:08
 7/10 anonim válasza:

Szia!


Nem fog fájni,ha tényleg megbízol a fiúban,és jól felizgulsz.Nekem sem fájt,és nem is véreztem,és jó érzés is volt.Ne aggódj ha egy kicsit vérzel,az nem fog akkor zavarni titeket.


17l

2010. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem mindenkinek fáj, De a fájdalom máértéke a fiutól is függ
2010. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ma vesztettem el a szüzességem a barátommal.

Nem fájt, és nem is véreztem. :)

L/15

2010. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!:)
2010. aug. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!